Artpit se pyšní širokou nabídkou uměleckých předmětů

Z řady ručně malovaných obrazů si zvolte ten správný motiv pro vás. Láká vás portrét osoby a mnohotvárná krajina, nebo dáváte raději přednost abstraktnímu umění? V nabídce Artpitu lze objevit přesně to, co bude optimálně ladit s okolním nábytkem i barvou pokojů. Nemusíte se proto obávat, že malované obrazy vyberete špatně. A kdyby se vám snad stalo, že s nákupem nebudete spokojeni, Artpit vám vrátí peníze. To klidně do dvou týdnů od provedení objednávky, navíc bez udání důvodu.

Správný výběr předmětů

Vyhledávání toho pravého zboží si bez problému můžete usnadnit změnou parametrů v liště na levé straně e-shopu. Nastavte si kategorii, velikost, cenu či třeba stav věci, o kterou máte zájem. Svůj nákup si tak upravíte přesně na míru podle vašich představ.

Abstraktní obrazy

S tímto obchodem máte jedinečnou možnost mít doma originální obrazy od umělců s takovými jmény, jako jsou Barbora Bálková, Anna Hercegová nebo Anna Sypěnová. Mezi těmito díly se ovšem najdou také abstraktní obrazy. Ty zpravidla nezachycují konkrétní předmět, nýbrž daný pojem zobecňují a dávají pozorovateli příležitost vcítit se do něj. Vybírejte z široké škály barev, tvarů i pojetí od nejrůznějších autorů umění.

Artpit nejsou jen obrazy

Vzhledem k tomu, že Artpit nabízí vedle obrazů také fotografie a řadu dalších uměleckých objektů, to pravé si najde opravdu každý. Pro všechny místnosti je tedy k dispozici pestrá nabídka dekoračních předmětů od skleněných váz přes svícny až po ozdobné mísy i sklenice.

Sháníte-li však spíše něco na sebe, je Artpit i v tomto případě ta správná volba. V nabídce jsou například ladící kabelky Pavly Zimmermannové či padnoucí šaty Pavly Michalíkové.

Obdarujte své blízké poukázkou

Pokud si jen přejete udělat radost svým blízkým a nevíte si rady s ideálním dárkem, využijte možnost zakoupení dárkové poukázky. Ta vám přijde až do domu, poštovné je v tomto případě zcela zdarma.


„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich