Barevné obálky si najdou své využití i ve vaší domácnosti

obalkyZdá se vám slovo obálka příliš obyčejné? Tak to jste na omylu. V současné době je možné volit spousty zajímavých variací, které se vyznačují především pestrými tvary i barvami. Máte pocit, že byste barevné obálky ve vaší domácnosti nevyužili? Pak vás v následujících řádcích rádi přesvědčíme o úplném opaku. Vložit do nich lze totiž spousty různých předmětů k mnoha příležitostem.

Jednoduché a efektivní balení dárků

Už nehodláte nic vymýšlet a rádi byste někomu darovali finanční obnos, případně nějakou menší věc? Pak vsaďte na barevné obálky. Jednoduše do nich vložíte bankovky anebo třeba i nějakou tu drobnost. Dárek přitom nebude vypadat nijak fádně a nudně. Naopak vynikne mezi ostatními. Barvu si vyberete podle toho, jakou osobu hodláte obdarovat. Pro ženy se samozřejmě hodí spíše teplejší odstíny typu červené či růžové. Pro pány naopak modrá, zelená nebo hnědá.

Víte, jak roztřídit CD a DVD? Jednoduše…

Výbornou volbou do každé domácnosti jsou i DVD a CD obálky v různobarevném provedení. Specifické jsou jednak svým čtvercovým tvarem a jednak také průhlednou stranou. Přesně uvidíte, o jaký konkrétní nosič se jedná.

Další tipy na speciální barevné obálky

Vybrat si lze i z mnoha jiných druhů barevných obálek. Děti jistě ocení motýlky, anebo jiné tvary zvířátek, případně čehokoli jiného. Jestliže potřebujte dát do obálky poněkud křehčí věci, vsaďte na kartonové a kapacitní obálky. Bez problémů do nich lze vložit klidně i časopisy nebo smlouvy se spoustou příloh. Díky barevnému rozlišení se v nich mnohem lépe vyznáte a sáhnete po té správné. Výbornou volbou jsou ale i obálky vybavené šňůrkou. Zavěsíte je prakticky kdekoli dle potřeby. Stejně tak není problém zvolit i barevné sáčky, do nichž vložíte také specifické předměty. Ať už se rozhodujete pro nákup jakékoli zmiňované variace obálek, podívejte se na barevne-obalky.cz a jistě si vyberete tu správnou.


„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich