Centrum podlah Olomouc

Řešíte koupi nové podlahy nebo plánujete výměnu koberců v domě? Stavte se u nás v Centrum podlah Olomouc JeHla. Nabízíme stovky různých druhů podlahových krytin od kvalitních zahraničních i domácích dodavatelů.  Na výběr máte z různých druhů koberců, parket,  PVC a laminátových podlah i dřevěných nebo korkových podlahových krytin na míru.

Centrum podlah Olomouc

Moderní podlahová centra v Šumperku a v Olomouci vám nabízejí kompletní servis podlah od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Naše podlahové krytiny vynikají jednak svou kvalitou, odolností, pestrostí, ale zároveň také velmi přijatelnou cenou, kterou ocení každý zákazník. Každý měsíc také připravujeme různé akce a slevy, jejichž přehled najdete na našich webových stránkách.

Pokud si stále lámete hlavu, jakou podlahovou krytinu vybrat, nezoufejte. V Centrum podlah Olomouc můžete v klidu posedět u šálku kávy a nechat se inspirovat našimi podlahami. Vše si osobně vyzkoušíte a naši renomovaní specialisté vám rádi poradí a pomůžou s výběrem.

Prodejna podlah v Olomouci

Pokud si nevíte rady se správným výběrem podlahy, nebo se rozhodujete mezi více druhy podlahových materiálů, neváhejte nás navštívit. Naše prodejna podlah v Olomouci sídlí na adrese Horní Lán, Kafkova 1343/4.

V JeHla máme více jak 18 let zkušeností na trhu s podlahovými krytinami a nabízíme kompletní sortiment podlah na míru. S ideální koupí vám rádi pomůžou a poradí naši prodavači a podlaháři s mnohaletou praxí, kteří jsou prvotřídně vyškoleni a rozumí své práci. Běžně také spolupracujeme s architekty a bytovými designéry, jejichž služby můžete také l vaší plné spokojenosti využít.

Mimo prodeje a zákaznického servisu nabízíme také odborné zaměření podlahových krytin na zakázku a naši podlaháři spolehlivě zrealizují také její pokládku. Precizně a včas.

 

 

 

 


„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich