Chcete bydlet v Praze? Víme, kde hledat pronájem

Praha je rozmanitá metropole, která láká na své krásy turisty ze všech koutů světa, nikoliv pouze naší republiky. Pokud však prahnete po bydlení ve stověžatém městě, jenž má bohaté kulturní vyžití, poohlédněte se po vhodném pronájmu. Ceny nemovitostí jsou v současné době na historickém maximu, a tak ne každý si může dovolit investovat několik milionů do dvoupokojového bytu v samotném srdci hlavního města.

Spokojeně se dá žít i v pronájmu. Jakmile se stanete bonitním klientem s dostatečnou výší platu, třeba si vezmete i hypotéku. Všechno chce však čas. Začněte tedy pronájmem, pokud nemáte dobré předpoklady na získání úvěru na bydlení. Poté, co do vyhledávače vyťukáte „pronájem bytu Praha“, se vám zobrazí stovky nabídek.

Určete konkrétní lokalitu

Protože je Praha rozdělena na desítky částí, pro snadnější a rychlejší vyhledání bytu je lepší vymezit si lokality, které připadají v úvahu. Bude tedy jednodušší vyhledávat pronájem bytu Praha 4pronájem bytu Praha 5 či pronájem bytu Praha 6. Vyselektujete tím nabídky, jež vás budou skutečně zajímat. Všechny uvedené městské části se nachází nedaleko samotného centra, i přesto nabízí atraktivní ceny pronájmu. Dá se sehnat jednopokojový byt za 9 000 korun měsíčně, což je na Prahu skutečně úctyhodné.

Přes den do práce, v noci za zábavou

Pravděpodobně se ptáte, co nejvíce lidi láká přestěhovat se do Prahy. Důvodů je hned několik, přičemž tím hlavním zřejmě je dobře placená práce. Přece jen, v malém městě si jako ekonom vyděláte sotva dvacet tisíc, ovšem v Praze vám na stejné pozici přistane každý měsíc na účet třicet tisíc, někdy i více. Zároveň máte větší šanci na kariérní postup.

Po práci přichází zábava. Jestliže se rozhodnete zajít se do města pobavit, nezáleží na tom, jaký je zrovna den. V noci to ve městě žije jak v sobotu, tak i v pondělí či ve středu. Začněte tedy hledat pronájem bytu v Praze a užívejte si život plnými doušky.


„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich