Chic domek v Chicagu

Přiznám se vám bez mučení, že americké interiérové fotošůty mě obvykle moc neoslovujou. Ale vobčas se to přeci jenom stane - jako třeba teďkonc. Starý viktoriánský barák se schodištěm a starýma krbama v každé místnosti - tomu já pochopitelně odolávám dost těžko i nebýt krásných vintage kousků, které tady doma mají. Tenhle dům v Chicagu obývá spoluzakladatelska a editorka prima internetových stránek The Everygirl Alaina Kaczmarski s manželem. Vyňuňali si to teda moc pěkně, i když já bych jim do toho pochopitelně vrazila ňáký barvy nebo víc kytek, protože si prostě nemůžu pomoct.

Jeden z důvodů, proč se mi americké interiéry většinu moc nelíbí (samozřejmě jak které, je obrovský rozdíl mezi bytečkem mileniálů v NY a megalomanským sídlem v LA, kde maj kuchyň jak my celej byt) je všudypřítomná záliba v rádoby elegantních chic až glamour prvcích. Když je jich moc, mám s nima nějakej nevyřešenej osobní problém. V tomhle domě je to ale tak nějak skousnutelně něžně, že mi to kupodivu vůbec neva. (Konkrétně zde mám na mysli třeba tu kombinaci křeslo-stolek-koberec-lustr. Všechno samo o sobě pěkný, dohromady takový... americký, ale furt jako gut.)

Ačkoliv schodiště musí být mor jakýhokoliv bydlení, stejně je to krásný.Pár v tomhle domě bydlí v nájmu, kuchyň je tedy stará retro s novým nátěrem a úchytkama. Je to jedna z věcí, co je mi na tomhle interiéru enormně sympatická. Pěkně totiž zapadá k načančanému zbytku a odlehčuje ho.
Prosimvás kde sem co prošvihla s těma zrcadlama? Se někde rozdávalo?? To zlatý v obýváku bych jim ještě odpustila, ale mít rovnou dvě takovýhle už teda nevim nevim, jestli je přípustný. Asi by mi radši jedno měli poslat, si myslim.
Ty výklenky, to je taky něco na mě. Ach ich!
Odkaz na původní článek z The Everygirl  ZDE a fakt doporučuju mrknout - kromě tuny dalších obrázků si můžete pustit i video a hlavně mrknout na fotky "před", což mě osobně teda dycky hrozně zajímá.

Fotografie by Aimée Mazzenga.

Co vy a americký interiéry, vidíte to stejně ánébo ne e?
Krásný zbytek neděle vinšuju
post signature