Co? Popsaný vajco!

Přiznám se vám bez mučení, že letos kvůli extenzivní relaxaci jaksi nestíhám téměř žádnou velikonoční výzdobu. Zasadila jsem řeřichu, koupila šest bílých vajíček, jednu modrou barvu a když se mi bude jó chtít, někdy večír možná i něco obarvím. 

Internet je plný k prasknutí opravdu překrásných návodů na zdobení kraslic, nicméně já bych letos potřebovala něco vtipnýho, ale přitom jednoduchýho, co mi nezabere moc času, ale zvedne náladu. No a vajíčka s nápisem myslím splňují obě tato kritéria! 

1. Tyhle vtipný vajca teda asi jednoduchý nebyly ani trochu - písmenka na nich jsou totiž vystříhaný z papíru a po jednom nalepený. Když se ale spokojíte s koupenýma nálepkama, za pět minut máte hotovo.

zdroj
2. Takhle hezky určitě ne, ale napsat jméno na vajco bych zvládnout mohla. Líbí se mi, jak vajíčka nejsou ani obarvená - přírodní barva skořápky s černou podle mě moc pěkně ladí.

zdroj
3. Tyhle mě teda baví převelice

zdroj
4. Na tyhle vajíčka napřed nalepili písmenka, přetřeli barvou... a až to uschlo, nálepku sloupli.

zdroj
 5.

zdroj
6. Podle všeho existuje papír na dočasný tetování, na který můžete vytisknout, co chcete. Takovou kérkou pak můžete vyzdobit nejenom sebe, ale i vaše vajca! A hned je to s těma písmenkama jednodušší.

zdroj
 7.

zdroj
 8.

zdroj
9. Tydle nebarvený (u těch zelených si nejsem jistá, ale v Tescu jsem takový přírodně zelený z radioaktivních slepic viděla taky) vajíčka s bílýma písmenama vypadají, jako kdyby je někdo pracně vyškrabával. A ono ne!

zdroj
10. A moji favoriti na závěr - nejjednodušší, nejmíň dokonalý, největší punk...no jdu hledat lihovku.

zdroj
Vy už máte nazdobeno? Tož veselé Velikokonoce!
post signature