Dětská kuchyňka udělá vašim ratolestem radost

Příprava pokrmů byla, je a bude něčím zcela specifickým, co provázelo lidstvo od samotného prvopočátku. Ať už vás vaření, pečení či smažení baví, nebo ne, rozhodně si vzpomenete na dobu, kdy jste stáli u vaší dětské kuchyňky a zkoušeli si připravit imaginární pokrmy, které chutnaly nejlépe na světě. I proto se vyplatí, když vašim ratolestem dopřejete tuto herní kratochvíli také. Zapotřebí je k tomu ale dětská kuchyňka. My vám představíme některé modely od amerického výrobce Step2.

Spolehlivé plně vybavené dětské kuchyňky

Dětské kuchyňky od zmiňované americké firmy u nás prodává společnost StepTwo. Jednotlivé modely se vyznačují především zcela originálním designovým provedením s mnoha funkcemi. Samozřejmostí jsou atesty týkající se bezpečnosti jejich používání a spolehnout se můžete i na velmi pestrou výbavu jednotlivých provedení. Děti si díky tomu mohou připravovat jakákoli jídla přesně podle jejich představ.

Vyberte si z několika zajímavých modelů

Každé dítě má jiné požadavky a vy díky většímu množství modelů budete moci vybrat takovou variantu, která mu bude nejvíce sedět. Moc hezká je například dětská kuchyňka Lifestyle Dream, která disponuje dokonce 5 elektronickými funkcemi. Zapnutí mikrovlnné trouby, varné desky, telefonu nebo světla bude doprovázeno zvuky, případně světelným efektem. Děti vnímají svět všemi smysly a rozhodně se jim takovéto fungování bude líbit. Ke kuchyňce je standardně dodáváno příslušenství, které zahrnuje celkem 37 kusů různých pracovních pomůcek. Mezi stylové kuchyňky pro děti se řadí také Chefs Gourmet. Ta nabízí mimo pracovní doby i tabuli, na kterou budou moci děti psát, a nastavitelné hodiny. Jestliže se vám líbí více než klasická kuchyňka spíše venkovní gril pro děti, můžete jim jej pořídit včetně bohatého příslušenství. Možností je zkrátka spousta a malí kuchaři a kuchařky se mohu bavit.