Dobré krmivo, to je zdravá domácí farma

Dobré krmivo, to je zdravá domácí farma

Mnozí z nás se opět vrací k vlastním domácím odchovům drůbeže – ať již pro maso či vajíčka, ale třeba i k chovu králíků. Zdraví chovu i kvalita vajec a masa je závislá na kvalitě krmiva. Ani slepicím domácí odpadky nesvědčí. Krmte je zdravě – odrazí se to na vašem zdraví.

Není nad domácí vajíčka a domácí kuřecí

Jste proti klecovým chovům slepic, nebo vám prostě vajíčka z obchodu nechutnají zdaleka tolik jako domácí? Pořiďte si pro své nosnice kvalitní krmivo vhodné pro kuřice, nosnice ve snášce i pro plemenné nosnice. Jde o prémiové krmivo Nosnice Gold, které zajistí vysokou snášku s kvalitními vejci, charakteristickými rovněž pevnou skořápkou. Vyšší snášku vajec podpoří i další typ krmiva – sypká krmní směs pro nosnice Klasik. Jde o produkty značky Energyshobby, které se prodávají jako sypké, drcené i granulované krmné směsi. K dispozici jsou v baleních po 25 a 10 kilogramech. Specialitou je i krmná směs pro vyšší podporu líhnivosti a současně zdravý vývoj embrií. To ocení zejména chovatelé plemenných slepic. Krmivo pro nosnice nabízí vyvážený poměr všech potřebných živit.

Krmiva i pro další drůbež

Energyshobby nabízí i krmiva pro další drůbež – pro husy, kachny, brojlery a krůty. Různé druhy krmiv se hodí pro jednotlivé fáze výkrmu, a to od vylíhnutí drůbeže až po závěrečnou fázi. Kvalita krmiva se odráží na rychlém růstu, zdraví drůbeže i delikátní chuti drůbežího masa. K dispozici je opět granulované nebo drcené krmivo pro drůbež.

Krmiva pro chutné králičí maso i krásnou srst

V domácích chovech a na soukromých farmách oceníte i krmivo pro králíky značky Energyshobby. Opět se liší podle toho, pro jakou fázi výkrmu je určeno. Současně jednotlivé typy zohledňují účel chovu. Krmiva Energyshobby podporují kvalitu masa, růst srsti a současně snižují úhyn jedinců v chovu. K dispozici jsou totiž i krmiva s kokcidiostatiky, tedy s účinným léčivem proti králičím nemocem.