Dům jako stavebnice

Bydlení si mnohdy pořizujeme jednou za život. Jedná se tak o investici, jíž je na místě několikrát zvážit. Je-li v hledáčku vašeho zájmu novostavba, zvažte tzv. montovaný dům na klíč neboli nízkoenergetickou dřevostavbu. Nejenže ji budete mít postavenou doslova v cuku letu, ale také s ní ušetříte.

Pojem „montovaná dřevostavba“ je pro hodně lidí stále tak trochu matoucí. Výsledná stavba ve výsledku v žádném případě nemusí mít podobu „pouhého“ dřevěného zahradního domku. Naopak může být naprosto k nerozeznání od klasické zděné stavby.

V dřevostavbě se dobře dýchá

Dřevo je časem prověřený přírodní materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Proto jsou současné moderní dřevostavby a montované stavebnicové domy ve srovnání se zděnými domy minimálně energeticky náročné. Spojují totiž výhody přírodního materiálu s moderními technologiemi a postupy. K tomu poskytují příjemné zázemí a celkově se v nich dobře žije. Nejeden majitel vám potvrdí, že se v nich „dobře dýchá“.

Stavebnicový systém J.Group

Jedním z předních českých dodavatelů výrobců stavebnicových dřevostaveb v jednom je například společnost J.Group (www.jgroup.cz), která při výrobě a stavbě nízkoenergetických dřevostaveb používá prověřený stavebnicový systém J.Group. Ten si už po desetiletí našel oblibu v zemích Severní Ameriky, Rakousku, Německu, ale i ve Skandinávských zemích, ve kterých jsou na stavbu domů kvůli výkyvům počasí kladeny velmi vysoké nároky.

Navštivte vzorový dům nebo si přímo popovídejte s majiteli

V katalogu společnosti najdete domy různých cenových relací, prahnete-li ovšem po originálu, není problém nechat si zpracovat vlastní projekt. Předností společnosti je také to, že svým potenciálním klientům nabízí nejenom návštěvu vzorového domu, navštívit a popovídat si ale můžete i se spokojenými majiteli již hotových novostaveb, kteří se s vámi rádi podělí se svými zážitky s průběhem výstavby, ale i s tím, jak se jim v jejich novém domově bydlí. Takový rozhovor vám dá mnohem více než ten nejprofesionálněji zpracovaný katalog. A zcela jistě vám usnadní rozhodování.

 


„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich