Firemní večírky si žádají patřičnou zábavu

Blíží se Vánoce, konec letošního roku, což pro mnohé menší i větší společnosti znamená příjemnou činnost – zařídit zaměstnancům, kteří po celý rok pracovali pro rozkvět a úspěch společnosti, dokonalý vánoční večírek. Firemní večírek všeobecně patří k příležitostem, kdy stmelujeme kolektiv, možnost promluvit si mají všichni zaměstnanci napříč celou firmou, pobavit se, dobře najíst a oslavit konec dalšího roku. Je však na čase přemýšlet o tom, jaký program na firemní večírek zvolit tentokrát.

Úspěch předem zaručen

Dospělí se dovedou bavit stejně dobře, jako děti. Zvláště, pokud jsou příjemně pobídnuti kapkou alkoholu, veselí a hravost jdou ruku v ruce. Proto je důležité zajistit osvědčené hry na vánoční večírek, které si budou moct dosyta užít jak ženy, tak pánové.

Velmi oblíbenými jsou ty, které vyžadují sportovní aktivitu. Zvládnou je ti, kteří se věnují sportu aktivně, ale i ti, kteří sportují rekreačně, nebo danou činnost vykonávali někdy dávno, ať už v dětství, nebo brzké dospělosti. K populárním se bezesporu řadí např. „Lidský stolní fotbal – Minifotbálek“. Všichni jej známe, tady však budou hrát lidé sami, nikoli figurky.

Mnohá firemní akce je obohacena o atrakci s názvem „Rodeo býk“. Účastníci, kteří se rozhodnou bavit se na této atrakci, se stanou na pár minut kovboji, kteří budou zdolávat rozdováděného býka. Nenechte se splést, že jde o doménu pánů, i ženy jsou v této oblasti velmi zdatné, mrštné, obratné a dovedou se udržet velmi dlouho.

Ti, kdo se těší na zimní sporty jistě ocení „Snowboard simulátor“. Zde rádi soutěží i ti, kteří ještě neměli možnost vyzkoušet snowboard v reálném životě, uvažují o jeho koupi, a právě tady se s ním poprvé seznámí.

Společnosti, které nabízí pronájmy atrakcí k venkovnímu i vnitřnímu užití přináší přehršel nejrůznějších možností. Stačí zamyslet se nad tím, v jakém duchu chcete vaši firemní akci, nebo firemní vánoční večírek mít a vybírat. Zaměstnanci budou nadšeni a na společně strávený večer budou všichni dlouho vzpomínat.

 


„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich