INSPECTO je první online aplikace pro revizní techniky

V současné digitální době mají mobilní aplikace a počítačové programy urychlit práci a usnadnit administrativu. Doposud se však dané pravidlo příliš netýkalo revizních techniků, kteří museli veškeré náležitosti vypracovávat v kanceláři někdy i dlouho do noci. S aplikací INSPECTO je však práce revizních techniků komfortnější, protože mohou odbavit všechny administrativní povinnosti přímo na místě.

INSPECTO je online aplikace pro revizní techniky. Vývojáři ji přizpůsobili přímo pro činnosti revizních techniků, a to tak, aby co nejvíce šetřila čas. Samozřejmě aplikace respektuje veškerá pravidla, nařízení a normy.

INSPECTO je moderní nástroj s mnoha funkcemi

Aplikace INSPECTO je ideální volbou pro většinu revizí vyhrazených technických zařízení. Disponuje momentálně modulem pro revize vyhrazených technických elektrických zařízení. V nabídce jsou sekce elektrické stroje, zařízení pro obloukové svařování, elektrické spotřebiče a systém ochrany před bleskem. Vývojáři plánují začátkem roku 2019 přidat ještě kategorii elektroinstalace.

INSPECTO se stane pravou rukou každého revizního technika

INSPECTO nabízí celou řadu možností a funkcí. Do aplikace si uložíte všechny vaše klienty, a tím si vytvoříte přehlednou databázi, kterou budete mít kdykoliv a odkudkoliv dostupnou. Dále skrze aplikaci budete spravovat závady, plánovat si schůzky s klienty, ukládat informace o měřících zařízeních a zadávat revize. Samozřejmě se zachovává i historie, tudíž budete mít neustále přístup i ke starším revizím. INSPECTO neobsahuje žádné reklamy ani přebytečné informace. Vývojáři si zakládali na jednoduchosti a přehlednosti, což se jim perfektně podařilo.

Oceníte minimum administrativy

Skvělá zpráva. Už vás nečeká zdlouhavá administrativa. Vše potřebné můžete vyplnit přímo v aplikaci, takže INSPECTO dokonale slouží svému účelu. Přístup do systému máte nejen z mobilního telefonu, ale také přes internetový prohlížeč na počítači. Ostrý prodej revizní aplikace startuje 22. října.

 


„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich