Interiérové dveře dovedou pozvednout atmosféru domova

Zařizujete nové bydlení, pomalu dokončujete a na řadu přišly interiérové dveře? Anebo jste se rozhodli, že dveře, které používáte, již mají svou éru za sebou a je na čase je vyměnit za nové? Anebo jste na návštěvě měli možnost vidět dveře, které vás okouzlily a podobné si chcete pořídit? Ať je to jakkoli, dveře jsou vybavením domovů, které dovedou velmi podpořit nebo změnit atmosféru prostoru.

Někomu vyhovují typy s prosklením, jiní upřednostňují typy plné.  Všechny mají své výhody a hodí se do různých místností. Bohatou nabídku různých typů, barev, stylů nabízí interiérové dveře Sapeli. Vyberete správný model do koupelny, ložnice, dětského pokoje i chodby.

Pro domov moderní i venkovský

Jak se říká: „Sto lidí, sto chutí.“, a to platí i při zařizování domovů a jejich stylů. Toto si společnost Sapeli plně uvědomuje, a proto přináší dveře, které vyhoví každému zájemci. Velmi oblíbené jsou druhy, které jsou jednoduché, elegantní, nevyjdou rychle z módy a hodí se pro každý typ místnosti. Je na vás, jakou barvu nebo povrchovou úpravu vyberete, celkový vzhled všech dveří je dokonalý a budou ozdobou vašeho příbytku.

Kromě klasických interiérových dveří zde pořídíte i dveře vchodové – bezpečnostní, dveře posuvné do pouzdra nebo celoskleněné dveře a stěny.

Česká, poctivá výroba

Výrobce interiérových dveří Sapeli pochází z naší země, což upřednostňuje před zahraničními firmami mnoho našinců. Kvalitní dřevo i jeho zpracování do posledních detailů je zde samozřejmostí. O preciznosti práce i produktů jako celku se můžete přesvědčit osobně na některých z vzorkových prodejen. Nachází se v Hradci Králové nebo v Pardubicích. Zdá vám dveře nejen předvedou, ale i ochotně poradí s výběrem. A pokud budete mít netradiční přání, nebo budete potřebovat dveře atypické, na míru, přizpůsobí se vašim požadavkům. I co se týče povrchové úpravy najdete tu pro sebe nejlepší. Nabízí nespočet variant laminátu, dýhy, sapelitu, nebo dveře s povrchem vysokého lesku.

Stačí navštívit interiérové dveře Pardubice či Hradec Králové a vybírat. Pardubická prodejná disponuje plochou 180 m2, modely jsou zasazeny v obložkách a stěnách. Vzorky jsou pravidelně obměňovány, abyste měli představu o nejmodernějších trendech. Tým pracovníků je proškolen a bude se vám plně věnovat. Ať už na prodejně, nebo v pohodlí domova můžete vyzkoušet online konfigurátor, jež je důmyslně zhotoven, a navrhnout si typ dveří přesně dle vašich představ.

Neváhejte a zvolte i pro váš domov interiérové dveře od společnosti Sapeli. Dveře klasické, zasouvací, kyvné nejen že zajistí soukromí v jednotlivých místnostech bytu či domu, ale budou chloubou, díky níž se doma budete cítit příjemně. Navštivte jejich webové stránky nebo se vydejte do vzorkových prodejen a přesvědčte se na vlastní oči.

 


„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich