Interiérové dveře? Vítězí prosklený design!

Uvažujete, pořídit si do vašeho bytu či domu nové interiérové dveře? Nemůžete se rozhodnout, který typ zvolit? Hledáte firmu, jež nabízí kvalitní dveře za přívětivé ceny? A jaké jsou vlastně nejmodernější trendy a které modely dveří jsou na trhu nejoblíbenější? Pojďme se podívat, jaké možnosti vám nabídka firem nabízí. Naštěstí je z čeho vybírat.

Prosklené dveře prosvětlí prostor

Současným trendem v oblasti zdravého bydlení je umožnit slunečnímu záření maximální průchod tak, aby denní světlo mohlo přirozeně prosvítit celý prostor. Tomuto faktu se dnes podřizuje nejen konstrukce vnitřních dveří, oken, ale i celé pojetí interiéru. Moderní interiérové dveře mají obvykle 80  ̶  90 % své plochy prosklené čirým, matným nebo i neprůhledným sklem. Oblíbený moderní design dokonce počítá i s dveřmi, které jsou stoprocentně skleněné. Samozřejmě, v každém bytě jsou interiérové dveře, které díky svému účelu (koupelna, toaleta) by měly být tradičně neprůhledné, ale i to dnes již často neplatí.

Oknoplastik nabízí interiérové dveře špičkové kvality

Na nové trendy v oblasti interiérových dveří reagovala i společnost Oknoplastik a připravila pro vás celou řadu modelů interiérových dveří, a to i v posuvné variantě na stěnu nebo do pouzdra. Do své nabídky zařadili i stále oblíbenější a velice vkusné kvalitní prosklené stěny, které mohou dosahovat do výšky až 3 nebo 4 metrů. Oknoplastik nabízí nyní 19 základních řad interiérových dveří, v mnoha dekorech a v celé paletě barev, které snadno sladíte s designem vašeho interiéru. Veškeré typy dveří společnosti Oknoplastik lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům nebo je vyrobit přímo na míru. V nabídce najdete i celou řadu zajímavých doplňků, včetně pěkných klik.

A několik tipů na závěr, který by mohly oslovit právě vás! Okouzlující klasické kazetové interiérové dveře FRAME, můžete získat v prosklené i neprosklené variantě, včetně provedení posuvných dveří. Milovníky moderního designu by mohly okouzlit již zmíněné skleněné stěny, které Oknoplastik osazuje patnácti druhy výplňových skel nebo také moderní designové dveře Denver, jež jsou zdobeny elegantními lištami.

Chcete-li najít inspiraci, kontaktujte společnost Oknoplastik. Proklikejte se jejich nabídkou interiérových dveří a uvidíte, že si určitě vyberete.


„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde