Jak ideálně ochránit své peníze a cennosti?

Mnoho lidí rádo sleduje detektivky, nicméně zahrát si hlavní roli ve skutečném případu, a to jako oběť loupeže, asi není příliš lákavá představa. Proto je navýsost důležité pamatovat na ochranu majetku. Pak totiž záporný hrdina odejde s nepořízenou.

Jak ideálně ochránit své peníze a cennosti?

Zvýšená ochrana majetku či důležitých listin se možná může jevit druhořadou. Jenže pouze do té doby, dokud Vás nenavštíví nezvaný host. Vždy je tedy lepší být předem připraven na všechny možné eventuality. Jak ale své chránit cennosti co nejúčinněji? Tradičně. Trezory a sejfy jsou totiž neustále „v kurzu“, ba co víc, v současné době patří k vysoce odolným výrobkům, které jen tak někdo nezdolá.

 

Jak ideálně ochránit své peníze a cennosti?Nedobytné trezory v pestré škále typů

Pokud se zajímáte o trezory, aktuálně lze vybírat z mnoha rozličných typů. O tom se koneckonců můžete přesvědčit sami v nabídce trezorů e-shopu Tegus.cz. Hledáte-li tedy nějakou konkrétní variantu, jistě ji naleznete. Takové trezory do zdi přinášejí hned dvojnásobnou ochranu. Zloděj je bude muset nejprve pracně lokalizovat a následně neméně složitě otevřít. To samé přitom v podstatě platí i pro nábytkové trezory a skříňové trezory.

Specifickou kategorii potom představují trezory na zbraně. S nimi ovšem ani tak nechráníte svůj majetek, jako spíše zabraňujete tomu, aby se zbraně a střelivo nedostalo do nepovolaných rukou, třeba těch dětských. Ale ani to není vše. Dále lze vybírat z depozitních, podlahových a v neposlední řadě též ohnivzdorných trezorů.

Sejfy – přepravujte cennosti bezpečně

Mnoho lidí nedělá rozdíly mezi trezorem a sejfem, nicméně se nejedná o úplně totožné výrobky, ačkoli jde shodně o velice odolné prostředky ochrany cenností. Sejfy mají ovšem o něco nižší hmotnost, což znamená, že jsou také lépe uzpůsobeny např. k převozu větší hotovosti či citlivých materiálů. Navíc nejsou na rozdíl od trezorů certifikovány. Ať už však hledáte trezory či sejfy, v internetovém obchodě Tegus.cz na Vás čeká pestrý výběr při zajímavých cenách.