Jak obstarat originální nábytek

Sehnat v dnešní době originální kus nábytku je nadlidský úkol. Nejde jen o design, ale také o vhodné rozměry. Malé prostory totiž potřebují chytré řešení. Nejen proto jsou oblíbené vestavěné skříně a zasouvací dveře. K tomu potřebujete skutečné odborníky.

Vysnili jste si ideální skříň se správným počtem šuplíků a poliček? V obchodním domě jej pravděpodobně nenajdete. Pokud ano, může být v jiné barvě nebo z nekvalitního materiálu. Vyberte si odstín a typ dřeva, vše ostatní obstará truhlář. Nábytek na míru ale nemusí být jen skříň. Stejným způsobem vám vyrobí stůl, komodu nebo třeba dveře.

Upper level of modern house furnished with built-in cabinets, tv, storage units. View of staircase and railings
Upper level of modern house furnished with built-in cabinets, tv, storage units. View of staircase and railings

Malý prostor?

Byty se staví čím dál menší a dostatek prostoru je vzácnější. I proto jsou čím dál oblíbenější zásuvné dveře a vestavěné skříně. Dveře musíte naplánovat tak, aby bylo kam je zasunout. Mít takový kousek doma je ale velmi stylové. Vestavěné skříně zase využijí na celou délku stěny. Vrchní hůře dostupné části využijete pro úschovu sezónních věcí.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv nábytek na míru, sestaví vám jej truhlář, kterého můžete nalézt například na poptávkovém serveru Poptávej.cz.

Room interior with modern furniture
Room interior with modern furniture

Proč hledat na Poptávej.cz?

Především ušetříte spoustu času, kdy byste zkoumali řadu webových stránek řemeslníků. Pokud si vyberete Poptávej.cz, zabrousíte na tyto stránky a vyplníte poptávku do formuláře. Napíšete tam, co je vaším přáním a co nebo koho sháníte. Nezapomeňte doplnit také lokalitu. Poptávej.cz totiž vyhledá řemeslníky přímo z vašeho okolí. Ti vám vytvoří nabídku na míru a zašlou vám ji do emailu. Na vás bude už jen vybrat si tu nejlepší. Tak to vyzkoušejte!

Double big bamboo closet and glass shelf
Double big bamboo closet and glass shelf

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain