Jak zastavit sluneční paprsky, které vás dráždí přes okno?

Byt či dům by měl být oázou, do které se budete po náročném pracovním dni rádi vracet. K tomu, abyste se doma cítili opravdu dobře, ovšem přispívá spousta věcí. Jde i o zařízení bytu včetně nejrůznějších doplňků. Potřebujete také, aby váš byt byl dobře zastíněný. Poslední roky s horkými léty ukazují, že sluníčko dokáže pořádně potrápit.

Když se před horkem nedá utéct…

Přijdete domů a místo abyste si odpočinuli po stresujícím dni, bojujete se slunečními paprsky, které s vámi laškují přes okno vašeho bytu. Máte toho už pro dnešek dost, jakoby nestačilo nepříjemné horko v kanceláři. Za jiných okolností býváte za sluneční paprsky vděční, protože vám zvednou náladu. Teď byste ale nejraději zalezli někam, kde na vás nedosáhnou. Toužíte si odpočinout v chládku bez jejich přítomnosti. „Tepla už bylo dost,“ říkáte si. Jenže kam před slunečními paprsky utéci, když oknu chybí pořádné stínění? Naštěstí není nic jednoduššího, než si do oken pořídit kvalitní stínění na Veluxeshop. Můžete si vybrat řešení vhodné pro jakoukoli místnost v domě, a to ve formě rolet či žaluzií.

 

Co dělat, aby se místnosti nepřehřívaly?

Vyberte si stínění podle svých potřeb. Zatímco někdo chce mít od slunce úplně pokoj a s chutí sáhne po zatemňovací roletě, jinému stačí trocha soukromí a tlumené světlo, které zajistí zastiňovací roleta. Řadě lidí není příjemné teplo, jež do místnosti proniká společně s nadměrným množstvím slunečních paprsků. Patříte do této skupiny, kterou štve, když se místnost v horkých letních dnech nepříjemně přehřívá? Máme pomoc i pro vás, například ve formě dvojitě plisované rolety, která kromě zatmění dokáže také regulovat teplo, jež se dostane dovnitř. Díky tomu se budete doma cítit mnohem příjemněji, nebudete se zbytečně potit a dobře si odpočinete.


„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich