Kam s nepotřebným zbožím? Do samoobslužného skladu!

Jste zavaleni zbožím? Nepoužívanou zahradní technikou, hračkami svých ratolestí, kterých se nemáte srdce zbavit? Uložte vše do skladového kontejneru, neboli samoobslužného skladu! 
Skladové kontejnery se v současné době těší velké oblibě. U nás i v zahraničí, kde se setkáte s pojmem Self Storage. Hojně jsou využívány firmami i jednotlivci. A není se ani čemu divit. Uklidíte do nich všechno, co momentálně nevyužíváte.

Ukliďte si v duši i okolo sebe

Bez vhodných úložných prostor v podobě garáží a půd je nakládání s nadbytečnými předměty velmi obtížné. Ale ani půdy se nedoporučuje zaplňovat k prasknutí, na což apelují především hasiči. A zbavit se všeho nepotřebného doporučují i psychologové. Pokud si prý chcete uklidit v duši, začít byste měli s úklidem okolo sebe.

Nezbavujte se předmětů, které máte rádi. Jen je uložte!

Ale víte, jak to chodí. Ne každý má srdce vyhodit vše nepotřebné do odpadového kontejneru, v lepším případě to rozdat. Co vy zkrátka víte, kdy se vytříděné předměty z vaší domácnosti zase jednou bude hodit, že? Uložíte-li je do samoobslužného skladu, můžete si je kdykoliv vyzvednout. Ničeho se definitivně nezbavíte, ale také o nic nebudete zakopávat. Moderní minimalismus bude mít zelenou.

Pronájem skladů

Samoobslužné sklady si můžete za výhodných podmínek pronajmout například v Moravanech u Brna. Provozuje je společnost Levné samoobslužné sklady, jež svým zákazníkům nabízí přesně to, co má ve svém názvu.

Bezpečné skladování

Skladovací kontejner si máte možnost pronajmout v uzavřeném areálu MISTERBOX nonstop napojeném na kamerový systém a bezpečnostní službu. K obsahu kontejneru samozřejmě budete mít prostřednictvím speciálního čipu přístup jen vy coby jeho pronajímatel. A ceny? Za kontejner o rozloze 4 m² zaplatíte okolo 1200 korun měsíčně. Porovnáte-li tuto cenu s konkurencí, zjistíte, že je velmi výhodná.

Plně mobilní sklady

Tyto někdejší lodní kontejnery jsou navíc plně mobilní. Nic vám tedy nebude bránit tomu přemístit je na jiné místo. Limitující je snad jen maximální váha kontejneru, jež nesmí přesáhnout pět tun. Pokud se do limitu vejdete, je možné kontejner převážet prakticky po celé České republice. Velmi praktické, nemyslíte?