Kde si výhodně půjčit dodávku pro převoz materiálu nebo stěhování?

S bydlením jde ruku v ruce alespoň občas nějaká ta rekonstrukce, pokud přímo nestavíme, a je potřeba přemístit objemnější náklad z bodu „A“ k našemu bydlišti. Mnohé také během života zastihne potřeba stěhování a často je to ne jednou. Říká se, že stěhovat se je horší, než vyhořet, avšak s pomocí spolehlivé dodávky je i stěhování hračka.

Pokud bydlíte v Brně nebo v jeho okolí, máme pro vás doporučení, kde si dodávku půjčit za nejvýhodnější sazbu ve městě kdykoli během roku budete potřebovat.

Levné a spolehlivé služby

To chceme všichni. Abychom nakupovali za přijatelné peníze, a přitom jsme byli spokojeni s komunikací i službou. Právě tohoto se drží půjčovna dodávek Brno. Nese jméno Mobilityrent a dlouhodobě spolupracuje nejen s koncovými zákazníky, ale i firmami, jež potřebují zapůjčit dodávku. Kromě zmiňovaných dodávek půjčují i mikrobusy.

To, že jsou klienti spokojeni, potvrzují jejich kladné recenze. Není se čemu divit, firma půjčuje dodávky i mikrobus od 150 Kč za hodinu, vozový park je pravidelně servisován, domluvit si můžete krátké i dlouhodobé vypůjčení a otevřeno mají každý den v týdnu včetně státních svátků. Vybraný vůz vám na přání přistaví kdekoli po naší zemi.

Co se týče spoluúčasti havarijního pojištění, jedná se o nízkou částku – začíná již od 2 000 Kč. Vybírat můžete z 37 dodávek a 14 mikrobusů. Velkou předností je i shuttle servis, který přináší možnost zapůjčení auta bez kauce s řidičem (možnost anglicky hovořícího).

Brňanům i ostatním jsou k dispozici na dvou místech v našem druhém největším městě. Uveďme a vy využijte pro oslovení Mobilityrent kontakt Brno Centrum nebo kontakt Brno Ivanovice.

Jestliže se rozhodnete využít vozový park této společnosti a půjčíte si dodávku nebo mikrobus, uvidíte, že budete spokojeni jak s cenou, tak vozidlem a celkovým přístupem k vám, jako k zákazníkovi.

 


„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain