Kouzlo skandinávského venkova u Vás doma!

Vneste do svého interiéru nádech romantiky. Představujeme Vám něžný vintage skandinávský styl, který si zamilujete. Tento styl inspirovaný půvabem skandinávského venkova bývá často zaměňován se stylem Provence a není se čemu divit, je stejně pohádkový.

Skandinávský vintage styl je však o něco méně zdobnější. Pokud tedy máte rádi romantiku, ale neholdujete záplavě zdobení a levandule, bude pro Vás čistý skandinávský styl pohlazením po duši. Interiéry v tomto dekóru působí, jako by se tu zastavil čas. Skandinávský styl venkova působí neuvěřitelně hřejivě a útulně.

Kouzlo skandinávského venkova u Vás doma!

 Základem tohoto stylu je designový skandinávský nábytek s patinou, okouzlující bytové doplňky jako jsou staré hodiny, svícny, rodinné fotografie v rámečcích a především kvalitní bytový textil, který promění každý interiér na útulné místo.

Ať už jsou to dekorativní polštáře a polštářky, sedáky na židle, přehozy přes postel, závěsy, ubrusy nebo běhouny – vše ladí a vytváří atmosféru domova. Z motivů se na textilu setkáte asi nejčastěji s květinovými a folklorními motivy, případně s proužky a puntíky.

Poslední zlatou tečkou při úpravě interiéru ve skandinávském stylu mohou být svícny. V plápolajícím světýlku svíčky získá Váš domov nový rozměr. Svícny ve skandinávském stylu můžete vybírat z různých materiálů. Většinou jsou skleněné, kovové či z porcelánu. Setkat se můžete i s mistrnými kousky ze dřeva.

Kouzlo skandinávského venkova u Vás doma!

 Skandinávské vintage bytové doplňky seženete na www.bellarose.cz.