Krátkodobý pronájem nemovitosti – cesta k zisku

Krátkodobý pronájem nemovitosti – cesta k zisku

Máte se svým bytem nějaké plány? Zatím nikoliv, protože vás nic zajímavého nenapadá? Možná vás zkusíme popostrčit správným směrem – zkuste svoji nemovitost nabídnout ke krátkodobému pronájmu prostřednictvím správce.

Přenechte nepopulární práci na správce pronájmu

Nemusíte být odborníky na pronájem, abyste ze svého bytu měli nějaký užitek. Správce pronájmu za vás udělá veškerou nepopulární práci, která by vás pouze zdržovala. Vaším úkolem bude pouze byt nabídnout a o všechno ostatní se vám postará správce. Protože je obklopený týmem odborníků, poradí vám, jak nejlépe byt zařídit, aby byl pro zákazníky přitažlivým. Současně vám poskytne služby profesionálního fotografa, jenž pořídí originální fotografie, jimiž se budete prezentovat na známých rezervačních portálech Airbnb, Agoda, Tripadvisor, Booking.com, Expedia…

Správce se postará i o úklid nebo údržbu

Pochopitelně, že s pronájmem jsou spojené takové povinnosti, jakým je například pravidelný úklid nebo údržba nemovitosti v bezvadném stavu. I o toto se vám správa krátkodobého pronájmu může postarat a vy budete bez starostí. Je to pohodlné, protože každý pronajímatel nemá prostor na to, aby se věnoval těmto časově náročných činnostem – chodí do zaměstnání, navíc má ještě péči o rodinu a na pravidelný pronájem už mu možná ani nezůstane síla. Výhodou toho, jak delegovat úkoly na jiné, je pochopitelně hlavně to, že správce pronájmu vaše hosty přivítá a po celou dobu pobytu se o ně stará. Tím je zajištěna spokojenost hostů, což se následně odráží i v kladných referencích.

Krátkodobý pronájem nemovitosti – cesta k zisku

Pronajímejte a vydělávejte

Krátkodobý pronájem je tak cestou k tomu, jak vydělávat díky vlastnictví nemovitosti. Jestliže si chcete předběžně spočítat, kolik byste mohli získat financí za pronájem svého bytu, můžete využít webové stránky správce. Zde je k dispozici kalkulačka krátkodobého pronájmu, kde zadáte důležité informace o své nemovitosti a do 24 hodin dostanete od správce odpověď s nabídkou spolupráce.