Kvalitní tisk je základ – víte, kde vsadit na reklamní tisk?

Ve firmě to řešíme pořád, nechat si kvalitně vytisknout kupříkladu letáky, které se následně budou roznášet po městě a zajistí, že všichni vědí, že právě u vás si mohou pořídit nějaký výrobek či cokoliv jiného levněji a kvalitně, je důležité. V posledních letech obzvlášť, protože na trhu je řada firem, které mohou nabízet totožné produkty, totožné služby a může mít podobné ceny. A lidé často nehledí na to, jakou firmu kontaktují, zda je to přesně ta, o které jim řekla kamarádka nebo ta, která nedávno vyskočila jako reklama na internetu. Prostě berou mnohdy zavděk první možností.

Reklamní předměty jsou nezbytností

Od svých zákazníků často berete objednávky, s jejich zakázkami vám roste roční obrat. Když objednají hodně a jsou stálými klienty, podepíše se to na vaší výplatě. Nebo jdete na první schůzku, která často vypadá jako rande – snažíte se, aby si vás klient vybral a vy spolu měli vztah, je jedno, že je to čistě obchodní. Pak musíte dotyčného přesvědčit nejen dobrou nabídkou, ale často také drobnou pozorností a dárečky. Nemyslíme klíčky od nabušeného auťáku, ale takový trhací blok by nebyl k zahození. Tisk trhacích bloků je proto dobrou volbou.

Dobrou investicí je také výroba kalendářů, které mohou být nástěnné, velkoformátové plánovače nebo kapesní kalendáře. Tisky jsou v opravdu dobré kvalitě, tisk je digitální, takže je jasné, že jde o jednu z nejlepších technik. Jde o velmi oblíbený reklamní dárek, často se spolu s propiskami, bloky, hrníčky s logem a dalšími věcmi. Přemýšlíte nad kvalitním tiskem i vy? Vaše firma uvítá reklamní předměty? Pak stačí online kalkulace tisku, kde zjistíte cenu a pak už můžete jen zadat objednávku. Nevíte-li si s něčím rady, zaměstnanci vám rádi poradí. A vás a vaši firmu už nikdo nepřehlédne!