Květnový interiér – šedá elegance ve Filadelfii

Pokud u mě na blogu nejste právě teď poprvé, tak určitě víte, že mám v interiéru ráda aspoň trochu barvy. Monochromní interiéry mě většinou hrozně nudí, velice často totiž vychází jenom z nějakého okopírovaného trendu - a pak tomu chybí srdce. Když se to ale umí a vychází to tak nějak zevnitř, to je pak jiná! Jako třeba tento krásný domek v pensylvánské Filadelfii, kde sice barvám moc nefandí, ale přitom i moje oko plesá a já áchám. Hele!


Kromě bílé, šedé a krémové se zde potkáte s přírodními odstíny dřeva, kůže, rostlin....a sem tam nějakým pastelový tónem nějaké doplňkové barvy. Jinak prd. A je to boží.

Dost mě zaujala šedá stěrka do půli stěny - koho by to napadlo? K tomu přičtěte kaktus a všudypřítomné vintage kousky - a Anka je koupenáVšimněte si těch zvláštně vyskládaných podlahových prken
Pamatuje tu někdo na můj tisíc let starý článek o sekretářích? Tahle fotka si říká o vol. 2


Ta akvarelová tapeta!!!


Jak se vám líbí nápad natřít dveře na stejnou barvu jak stěnu?Ty okna....OMGLodžie...pukám závistí!


A co vy, máte radši barevné nebo nebarevné odstíny? To je věta, co? :)) Přiznám ze, že šedá je momentálně moje téma, možná i proto mi tenhle dům tolik padl do oka. Momentálně mi doma visí x metrů čerstvě vypraného šedého lnu, tak to asi krapet ovlivnilo můj úsudek. Proč? Nápověda zde.

Originální článek i s příběhem a hromadou dalších fotek si prohlédnete na Design Sponge.

Krásný zbytek neděle vinšuju

post signature

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain