Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek

Vůně léta se rychle blíží do každé domácnosti. Už se taky těšíte na tu pohodičku? Horké dny strávené u bazénu. Grilování s rodinou a přáteli. Chuť grilovaného masa, zeleniny, co víc si přát? Něco by tu bylo. Zahradní nábytek!

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek

Léto je tady! Osvěžující drinky, vodní meloun, grilování, bazén, posezení. Taky se už nemůžete dočkat, až ta letní pohodička propukne? Kde sehnat bazén vám neřekneme, ale poradíme vám, jak vybrat zahradní nábytek a k tomu za skvělou cenu. Tak na co čekáte? Pojďte se s námi podívat na nábytek, který nesmí chybět ani na té vaší zahradě.

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytekHoupačky

Co by opravdu nemělo chybět na vaší zahradě? To je houpačka. Milují ji děti i dospělí. Pro dlouhé letní večery je ideální. Čtěte si na ni knížku, houpejte se s dětmi, nebo si na ni vychutnejte víno s vaším partnerem. Uvidíte, že vás tento kup nebude mrzet.

Líbí se vám zrovna tato houpačka? Prodává ji ASKO Nábytek za 4 699 Kč. Jako levnější varianta může posloužit houpací síť.

 

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytekSlunečník

I léto má temnou stránku. Slunce. Někteří z nás ho zbožňují, druzí se raději skryjí pod slunečník. Tak či tak, oba dva typy lidí by neměli trávit na přímém slunci dlouhé hodiny. Pokud chcete být venku, je dobré mít na zahradě, nebo balkóně slunečník, který vás před tímto faktorem ochrání. Pořídit si můžete například tento z obchodu IKEA za 2 590 Kč.

 

 

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytekZahradní set

Mít, kam se posadit, je fajn. A vy už víte, kde letos usednete, třeba společně s návštěvou? Pokud si zoufáte, že nemáte zahradu, pouze balkón, vybrali jsme pro vás tento balkónový set z obchodu SCONTO Nábytek za 6 999 Kč. Ti z vás, kteří mají zahradu, mohou zvolit větší sety pro více lidí.

Nechte plynout vaší fantazii a vyberte si zahradní nábytek a doplňky, které se vám líbí a zkrášlí váš domov.

Další zahradní nábytek

Pro vyšperkování zahrady se dá pořídit spousty vychytávek. Úložný box, zahradní gril, houpací křeslo…Neotálejte a užijte si to pravé léto se spoustou zábavy, vodních radovánek a odpočinku na zahradě.

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak koupit zahradní nábytek se slevou?

Chcete si pořídit zahradní nábytek? Pokud si ho budete kupovat online, využijte k tomu cashbackový portál Tipli. Znáte tento typ portálů? Díky nim se dá velmi jednoduše ušetřit.

Na Tipli se stačí jen zaregistrovat, samozřejmě zdarma, a pak nakupovat online jako normálně. S tím rozdílem, že vám po nákupu pošle Tipli část peněz zpět na účet. Tipli je seriózní projekt, který se snaží dělat nakupování ještě levnější. Navíc poskytuje nejvyšší cashback odměny v ČR.

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek

Možná si říkáte, jak je možné, že Vám Tipli vrátí z nákupu část peněz nazpět. Princip cashbacku funguje díky provizi. Tu dostane Tipli od obchodu, u kterého nakoupíte online za přivedení zákazníka. S provizí se pak podělí s vámi.

Částky, které získáte z cashbacku se pohybují až ve stokorunách. Záleží, kolik má daný obchod, ve kterém chcete nakoupit cashback na Tipli. Mezi obchody, které spolupracují s Tipli patří SCONTO Nábytek, Tchibo, MALL.cz, ASKO Nábytek, Bonprix, NOTINO, ZOOT, či Booking.com, nebo Flixbus. Partnerských obchodů je více než 450.

Vytvořte si letní pohodičku s hezkým zahradním nábytkem se slevou! Stačí se zaregistrovat na Tipli.cz.

Letní pohodička? Poradíme, jak vybrat zahradní nábytek