Luxusní bydlení v Praze

Stále více současných i budoucích rodin si přeje prožít svůj život v tichém prostředí obklopeném přírodou a zároveň se zcela neodříznout od života ve městě. Lze to skutečně zařídit? Ano, například díky projektu Vily Chuchle, jenž je na této myšlence založen.

Luxusní domy a vily v Praze

Velká Chuchle je jihozápadní okrajová část Prahy, kde žijí rodiny v okolí spjatém s přírodou v moderních vilách se zahradou, terasou, garážovým stání a živým plotem s vysázeným habrem. Vily jsou prosvětlené velkými okny s krásným výhledem.

Luxusní bydlení v Praze

Příjemná rodinná snídaně za svitu prvních paprsků krásného dne ve Velké Chuchli. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/vizualizace-interier

Škola, knihovna, obchody

Velká Chuchle je vybavená všemi důležitými zařízeními. Od mateřské i základní školy po ordinaci obvodního lékaře a veterinární ambulanci. Nechybí zde ani pár obchodů a městská knihovna. Potřebujete se dostat di vnitřní Prahy? Za 15 minut jste na stanici metra Smíchovské nádraží autem či MHD, které zde má samozřejmě zastávku. To není vše, díky výborné lokalitě tak máte nespočet možností, jak zde využít svůj volný čas.

Luxusní bydlení v Praze

Takhle může vypadat váš budoucí domov. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/vizualizace-exterier

Okolí

Velká Chuchle je známá pro své dostihové závodiště. O nedělních odpoledních můžete shlédnout dostihy a děti se mohou například povozit na poníkovi. Kouzelná je malá lesní ZOO, dosažitelná po krátké procházce směrem na kopec nad Velkou Chuchlí. Děti budou jistě okouzleny muflony, polární liškou, jezevci či srnkami. Máte rádi hrady a zámky? Vydejte se ještě dál – na samotný hrad Karlštejn. Časem si jistě najdete trasu, která vás bude nejvíce bavit.

Zajímáte se o toto luxusní bydlení přímo v Praze? Zjistěte si více informací či se přijeďte podívat na vzorovou vilu.