Mlsejte oříšky a mandle ze skleněné mísy

Mlsáte rádi? Mlsáte rádi u televize? Patří k vašim nejoblíbenějším pochutinám oříšky a mandle? Nerušte své okolí neustálým šustěním sáčků při sledování napínavého televizního programu! Nasypte si oříšky a mandle do skleněné mísy. Skleněná mísa, na které se oříšky budou dobře vyjímat, je vyrobena z ekologicky nezávadného skla, takže se nemusíte obávat, že se vám do vaší dobrůtky budou dostávat nějaké škodliviny.

Mlsejte oříšky a mandle ze skleněné mísy

Stejně tak to bude i v případě, že se rozhodnete vychutnat si místo oříšků čerstvé a voňavé ovoce, které vám doplní denní potřebu vitamínů. Ovoce nakrájejte a vyložte na skleněnou mísu na ovoce.

Na vašem oblíbeném salátu si nejlépe pochutnáte ze skleněné mísy na salát. Můžete si vybrat třeba designovou mísu ve tvaru lžíce, která, i prázdná (!), dokonale dozdobí váš interiér.

Dárky tak trochu z jiného světa

Doba je zkrátka taková, že mezi dárky k Vánocům a k narozeninám vedou nejčastěji tablety, mobily a počítače. Mnozí lidé však touží po úplně jiných dárcích. Takových, které podtrhnou kouzlo domova a vdechnou mu novou atmosféru. Navíc má většina takových předmětů, o kterých je řeč, i praktické využití. Tak třeba taková velká skleněná mísa, skleněný talíř nebo skleněný podnos rozhodně udělají radost většině žen. Zejména těm, které si potrpí na zajímavé dekorační předměty. Většinu skleněných mís a misek, svícnů a popelníků je totiž možno považovat za dokonalé skleněné dekorace.

Mlsejte oříšky a mandle ze skleněné mísy

Dekorační užitkové předměty

Pokud objednáte sami sobě nebo jako dárek někomu jinému skleněnou dekorační mísu, servírovací podnosy skleněné nebo skleněné talíře sady v e-shopu, získáte dekorační předměty, které poslouží rovněž jako předměty užitkové. Předměty, na které se nebudete muset pouze dívat, ale které budete moci vy (nebo obdarovaní) doopravdy používat.