Mobilní klimatizace nám vyhovuje ze všech nejvíce

Tři roky jsme s mužem řešili problém s přehřátým domem, který každé léto připomínal spíše než, místo na kterém se dá žít, místo ze kterého je třeba, co možná nejrychleji uprchnout. Přes den jsme nemohli fungovat a v noci zase spát, jelikož mít otevřená okna opravdu nešlo. Tudíž jsme hledali řešení, jak byt, co možná nejlépe vychladit a pokud možno všude tam, kde se budeme momentálně nacházet. A povedlo se. Mobilní klimatizace, na kterou můj muž narazil náhodou při rozhovoru se svým kolegou v práci, nám opravdu, jak se říká, zachránila život. Kamkoliv se totiž v bytě hneme, jde naše klimatizace s námi a mi si můžeme konečně užívat našeho domova i v létě.

Klimatizace mobilní je naší věrnou kamarádkou

Nechtěli jsme do bytu v žádném případě klasickou formu klimatizace. Mobilní společnice nám ke štěstí naprosto stačí. Její obrovskou výhodou je, že jsme si díky ní nemuseli nechávat instalovat klasickou klimatizaci do každé místnosti zvlášť a to i přesto, kdy v daných částech domu netrávíme mnohdy čas. Tuto klimatizaci stačí jednoduše vzít a přemístit tam, kde se momentálně chystáte pobývat. Jelikož s mužem trávíme čas většinou na několika málo místech, je pro nás její přemisťování z místa na místo více než výhodné. Nejlepší na celé věci je fakt, že tuto klimatizaci můžeme používat i v zimních měsících, kromě ochlazování rovněž i topí.

Přenosná klimatizace je naší favoritkou

Tato skvělá přenosná klimatizace je rozhodně naší favoritkou. Kromě chlazení a u některých typů i topení, má klimatizace i funkci odvlhčování, což oceňujeme především nyní, když máme doma další přírůstek do rodiny, kterým je malá dcerka Anička. V našem bytě je momentálně naprosto ideální klima, které se neustále udržuje. Díky dálkovému ovládání navíc můžeme kdykoliv navolit způsob a intenzitu daných programů. Kromě jiného nás ničím neruší, jelikož je velmi tichá a nebudí tak při chodu ani Aničku, což je pro mne prioritní.

 


„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde