Moderní dlažba pro váš dům? Zkuste imitaci dřeva

EGNI_0Máte v plánu zařizovat koupelnu nebo pokládat novou podlahu ve Vašem domě? Chcete si zajistit módní a zároveň přirozený povrch, který bude ladit s jakýmkoliv nábytkem a bytovým vybavením? Na českém trhu jsou k dostání dlažby různých kvalit a velikostí. Pokud Vám záleží na kvalitě a příjemném designu s minimálním množstvím spár, mohla by vás oslovit dlažba italské firmy ATLAS CONCORDE, jenž odráží nynější velký trend ve světě podlah a obkladů spočívající ve velkoformátovém provedení.

Jednou z nejvíce univerzálních variant dlažby do každého prostoru je imitace dřeva. Stejně jako pravé dřevo zachovává jedinečnost kresby i struktury a působí tak velmi přirozeně. Díky velkým rozměrům 20 x 120 cm nebo 20 x 90 cm opravdu připomíná dřevěnou prkennou podlahu. Horkou novinkou je dlažba v imitaci dřeva vhodná pro povrchy teras v délce 180 x 240 cm, kterou je možné položit bez lepení metodou umístění na terče. Další novinkou je pružný střep dlaždice (autoleveling), který k podlaze dobře přilne i v případě nerovností povrchu.

Italská firma ATLAS CONCORDE u nás k dostání u firmy RIVESTI s.r.o. nabízí rovněž moderní obklady ve velkých formátech 30 x 60 cm, 40 x 80 cm a 50 x 110 cm. Stejně jako dlažba, se také obklady pyšní výhodou minimálního množství spár. Na výběr jsou různé typy povrchů včetně 3D dekorů a mozaiky. K ozvláštnění jsou k dispozici také listely.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete si náš sortiment prohlédnout osobně, neváhejte navštívit naše showroomy v Praze, Brně nebo Olomouci. Rádi Vám s výběrem poradíme a vybereme to nejlepší pro Váš domov. K dispozici jsou Vám rovněž naši designéři a možnost zhotovení 3D realizace Vaší koupelny či jiné místnosti. Ať už chcete kvalitu a příjemný, přirozený vzhled, nebo toužíte zakoušet pocity luxusu ve vlastním domově, z naší nabídky si jistě vyberete.
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich