Nářadí Stanley Fatmax pro řemeslníky i kutily

Na současném trhu je velký výběr ručního elektrického i akumulátorového nářadí několika značek. Profesionální řemeslníci, ale i mnozí domácí kutilové si oblíbili nářadí Stanley Fatmax. Tento výrobce nabízí každoročně nové inovované nářadí, které vylepšuje na základě připomínek spotřebitelů a vlastních poznatků zjištěných během náročných zkoušek. Díky permanentnímu průzkumu mezi spotřebitelskou veřejností zjišťuje, co řemeslníci i běžní zákazníci od ručního elektro i aku nářadí očekávají. Tyto poznatky pak výrobce promítá do výroby, aby nářadí stanley fatmax obstálo v tvrdém konkurenčním boji na trhu s ručním nářadím.

Jaké nářadí Stanley Fatmax je v nabídce?

K nejprodávanějším a nejpoužívanějším patří vrtačky, a to elektrické i akumulátorové. Tento druh nářadí Stanley Fatmax se uplatňuje v průmyslu, na stavbách i v domácnostech. Slouží k vrtání otvorů do všech materiálů nebo je lze použít k utahování a povolovaní šroubových spojů. Dalším nepostradatelným pomocníkem profesionálů i amatérů jsou úhlové brusky, které jsou určeny nejen k broušení, ale i k řezání různých tvrdých materiálů jako je kov, beton a další.

Na stavbách či při rekonstrukcích objektů se velmi uplatňují vrtací a bourací kladiva. Užitečnými nástroji jsou rovněž ruční pily, a to jak tradiční okružní, neboli kotoučové, nebo hojně používané přímočaré pily. Značku stanley fatmax ovšem znají také pracovníci ve skladovém hospodářství, kteří k balení zboží potřebují sponkovače. Například sponkovač typ TR 75 umí nastřelit až šest různých spon nebo hřebíků, které má ve svém zásobníku.

Nářadí Stanley Fatmax pro řemeslníky i kutily

Netradiční sortiment Stanley fatmax

Vedle ručního elektrického i akumulátorového nářadí dodává výrobce Stanley Fatmax na trh také různé praktické úložné prostory. Ve výrobních provozech, velkých dílnách a garážích se uplatňují kovoplastové pojízdné montážní a úložné boxy. Kromě úložných boxů jsou také praktické kufry či brašny na nářadí a další úložné systémy. Pro stavebnictví jsou určeny rotační lasery určené k měření vodorovných i skloněných rovin. Na výběr jsou čtyři typy rotačních laserů, jejichž pomocí se projektují například vodní nádrže či jiné velké stavby.