Nedostatek místa už nebude problém

Stane se vám někdy, že nevíte kam dát tu spoustu věcí, jako jsou vaše fotoalba, oblečení, dokumenty do práce, vysavač, žehlicí prkno nebo sezónní oblečení? Pořízením vestavěné skříně vyřešíte váš nedostatek prostoru jednou pro vždy.

Na míru vytvořené úložné prostory přesně podle vašich požadavků budou právě to, co vaše ložnice nebo předsíň postrádala. Na výběr máte z mnoha druhů dřeva, abyste si mohli vybrat přesně takový, který bude ladit se zbytkem pokoje.

Vestavěné skříně mají velkou výhodu, že je můžete postavit do méně využívaných pokojů a uskladnit do nich všechny nepotřebné věci. Sezónní oblečení celé rodiny, které by vám v pokojích zabíralo hodně místa. Hračky, kytaru vašeho syna, deky na letní piknik i stany a spacáky, které byste jinak měli schované za dveřmi vaší ložnice, aby je nikdo neviděl.

Mnoho úložných kombinací

Různé druhy úložných systémů vám pomůžou s vhodným naplánováním vaší nové skříně. Nejenom mnoho dekorů, ze kterých můžete vybírat, ale také nespočet kombinací. Klasické policové systémy, kombinace šatní tyče a šuplíků, mix všeho a mnoho dalšího je pro vás připraveno podle vašich přání.

Pořízením dobře zvolených úložných systémů do vaší vestavěné skříně se vám naskytne velké množství místa na uskladnění nepotřebných věcí i těch, které už nemáte, kvůli nedostatku místa, kam dávat. Můžete si vybrat dekor dřeva, který vám bude ladit s vaším pokojem a tím doplníte interiér i o dobře vypadající kus.

Pořádek a správná organizace úložných prostor je nezbytností

Navrhněte si svou vestavěnou skříň, s úložným prostorem, který vám usnadní organizaci pořádku ve vaší rodině. Můžete si vybrat vhodný policový systém, prostor na uskladnění sezónních kabátů a bund celé rodiny, nebo kombinovaný prostor, pro vaše čisticí prostředky, stany, karimatky, koše a další nezbytnosti celé domácnosti. Tím, že si navrhnete systém, který vám bude vyhovovat, si usnadníte spoustu práce ve vaší domácnosti.

Při navrhování skříně do vašeho bytu myslete do budoucna. Nikdy nevíte, co si pořídíte za věc, kterou budete potřebovat uložit, ale kam? Když na ni nebudete mít místo, bude vám ležet někde v koutě, kde to nebude vypadat dobře. Proto myslete na dostatek úložného prostoru, který možná hned nevyužijete, ale za pár měsíců se může hodit.

I dětské království potřebuje vestavěnou skříň

Každý dětský pokoj potřebuje dostatek prostoru na hračky, tajné poklady, stavebnice, kostky, plyšáky a další nezbytnosti, které děti potřebují ve svém pokoji. Je důležité je učit udržovat ve svém království pořádek a čistotu. K tomu vám pomohou vestavěné skříně, které mají dobře vymyšlené úložné prostory, podle vašich požadavků. Dětem pak jde uklízení jejich hraček od ruky a vy máte jistotu, že se jejich věci nebudou povalovat po zemi anebo někde v koutě.

U dětí je třeba rozvíjet jejich fantazii. Vaše nové skříně si můžete navrhnout tak, aby každá skříň měla jiný dekor dřeva. V jejich pokoji to bude vypadat velmi zajímavě a barevně. Když dveře pak ozdobíte jejich obrázky, které přilepíte barevnou lepicí páskou, jako by to byly rámečky, budou mít děti radost. Ještě s větší chutí pak budou skládat své věci do jejich polic.

Sezónní věci přes palubu

Využijte prostor vestavěné skříně k uložení sezónního oblečení celé rodiny. Bundy, kabáty, svetry, boty a další věci můžete uložit do správně navrhnutých prostorů, kde nikomu nebudou vadit a navíc budete mít jistotu, že je tam vždy najdete, tak jak jste je tam uložili. Správně navrhnuté skříně vám budou sloužit po dlouhá léta a vy budete mít pořádek pod kontrolou.

Zrcadlové dveře prostor zvětší

Pokud si místo klasických dveří necháte namontovat dveře zrcadlové, budete mít rázem větší prostor, neboť zrcadlo prostor opticky zvětšuje, což není od věci v malých místnostech jako je chodba, nebo menší šatna, kam se obvykle nejvíce hodí vaše úložné systémy. Ve vašich pokojích se tak naskytne velké množství místa na uskladnění nepotřebných věcí i těch, které už nemáte, kvůli nedostatku místa, kam dávat.

Autorka: Sellus Rio

Příspěvek Nedostatek místa už nebude problém pochází z Bydleni & Styl.cz