Nejlepší dárek je ten, co vám vlije novou krev do žil!

Přemýšlíte nad výběrem dárku pro svého blízkého? Chcete být originální a něčím ho překvapit? Zkuste tentokrát vsadit na adrenalin. Že to není to pravé ořechové? To nikdy nemůžete vědět, dokud to nepoznáte na vlastní kůži. Nemusíte být sportovec ani blázen, i děti a senioři si mohou užít let balónem. Možná je na čase překonat strach a začít žít!

Romantický výlet mezi mraky

Vznášet se jako pták na nebi a u toho popíjet šampaňské? No nezní tohle jako vysněné rande? Jestli vybíráte dárek k výročí, tak let balónem na Letecké Zážitky je jednoznačně jedna z nejlepších možností. I ti největší strašpytlíci tomu přijdou na chuť. Samotný balón obsluhuje profesionální pilot, takže se nemusíte bát, že by se vám během romantického letu něco přihodilo. A pokud máte obavy, aby vám nahoře nebyla zima, hoďte je rovnou za hlavu a oblečte se, jako byste šli na procházku. V balóně je stejná teplota jako na zemi. Nezáleží dokonce ani na tom, zda máte výročí na jaře či v zimě. Lety balónem se provozují celý rok, vždy ráno zhruba hodinu po východu slunce nebo večer jednu až dvě hodiny před jeho západem.

Zážitek na celý život

Pakliže vaše drahá polovička patří k těm odvážnějším, seskok padákem je skvělý dárek. Po celou dobu budou váš drahý nebo drahá jištěný profesionálem, který se o něj postará od vzletu na oblohu až po přistání na zem. Je nutné však počítat s tím, že před samotným seskokem je třeba absolvovat lehkou přípravu. Ta spočívá v krátkém rozhovoru a představení všeho, co potřebujete vědět. Poté se skokan převlékne do kombinézy a čeká ho asi 20 minutová cesta letadlem. Samotný skok pak trvá přibližně 6 – 10 minut, z toho volný pád celých 40 sekund! Tak už na nic nečekejte a vzhůru do oblak! Adrenalinové dárky můžete vybírat například na eshopu leteckezazitky.cz.