Nejsnadnější způsob jak zhubnout

Tenhle článek je napsán hlavně pro ty, kteří se spalováním bojují. Někteří lidé bojující s nadváhou za to fakticky nemohou. Jako kdyby měli v těle zabudovaný magnet na tuky. Každé jídlo „navíc“  se na ně nalepí bez zpoždění. Naše rada jak z toho ven není žádným zázračným receptem, jenom zdravým selským rozumem. Není to vůbec komplikované. Dalo by se říct vcelku jednoduché. Jezte míň, cvičte víc, alespoň aspoň trochu. Nebojte, trochu to rozepíšeme, čtete dál:

  1. Tělo každého člověka se liší. Zatímco jedním to pálí tuky neuvěřitelně rychle, druhým zas neuvěřitelně pomalu a některým zas tak nějak normálně. Musíte se smířit s tím, že to máte tak, že přibíráte lehko, jinak to nebude a vy se musíte hlídat.
  2. Princip je jednoduchý musíte vydat víc energie, než přijmete. Takže nejprve zkuste míň jíst. Ne jenom trochu míň, ale alespoň o třetinu. Alespoň!
  3. Když nepomáhá změna jídla, musíte přidat pohyb, něco u čeho pořádně propotíte spoďáre.
  4. Opakuju zvýšit výdej, zmenšit příjem. Kombinace míň jídla, víc sportu. Je len na vás jak konkrétně. Kombinujte, zkoušejte, něco se podaří.
  5. Stejně důležitá je důvěra. Musíte věřit tomu, že to dáte. Každý to dá. Jen musí být trpělivý a odhodlaný.
  6. Poslední nejdůležitější věc. Dočtete tenhle článek a když se vám zdá logický, začněte to podle něj dělat. Už nic víc nečtete. Dělejte a výsledky se dostaví. Když po dvou měsících budete mít pocit, že se nic nestalo, zkoušejte hledat dál. Nejdůležitější je, ale něco dělat, výsledky se čtením nedostaví. Za výsledky je tvrdá dřina, hodiny odpracované v posilce, odepíraní si jídla. Není to teda vůbec procházka růžovou zahradou, ale výsledky stojí za to.

P.S.: Tajemství na závěr: Už teď jste krásná/ krásný žena nebo muž, která má stejnou hodnotu, jestli má 50 nebo 100 kilo. Nebičujte se, motivujte se pozitivně. Už teď je to skvělé, ale proč by to nemohlo být ještě lepší.

 


„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde