Nové sexuální praktiky. 3 tipy na oživení intimního života

Stereotyp. Přesně toto slovo všichni nesnášíme, ale velmi dobře víme, že se nás buď už týká, nebo nás časem dostihne. Bohužel. Neměli bychom se ale obávat a čekat, až to konečně přijde. Vyplatí se spíše popřemýšlet, jakým způsobem na něj vyzrát. Alternativ je poměrně hodně, a tak je vhodné mít povědomí alespoň o některých. Pokud netušíte, čím začít a kde se nachází inspirace, jste na správné adrese. Nepřestávejte číst, v následujících řádcích vám prozradíme mnohem více.

Prostě se domluvte a vymyslete nové pozice i praktiky

Zapomeňte na klasickou misionářskou polohu, popřípadě některé jiné zprofanované pozice. Zkuste si jednoduše vyměnit role. Ona bude hrát vás a vy zase ji. Minimálně se při této aktivitě pobavíte a třeba se vám podaří dosáhnout i na maximální vzrušení. Jinak si klidně nadělte pod stromeček převleky. Taková žena převlečená za zdravotní sestru, případně učitelku, dokáže s mužem doslova divy. A co třeba BDSM praktiky. I ty se mohou stát nedílnou součástí intimních chvilek. Moderní erotickou inspirací se stávají ale i hrátky s vibrátory a dildy.

Někdy je lepší užívat si o samotě…

Když už jsme zmínili vibrátor, pak je zapotřebí upozornit na to, že právě s ním si může užívat žena pohodně i sama. K dispozici jsou variace anální, případně modely určené pro dvě osoby. Takové dráždění bodu G prostřednictvím vibrací také určitě není vůbec od věci. Oblíbené je mimo jiné i dildo. Používá se také za stejnými účely jako vibrátory, nicméně jde o nevibrující pomůcku. A co takové venušiny kuličky. To je teprve jízda!

Inspirujte se jednoduše online

Zacházení se zmiňovanými pomůckami není nijak výrazně složité. Proč se ale nepodívat na přehledné erotické videonávody, které vám pomohou k inspiraci i pobavení? K dispozici je jich spousta, vždyť jenom sexshop RuzovySlon.cz jich nabízí přes 1000!