Ozdobte domov fotoobrazem

Víte, co dělá domov opravdovým domovem? Doplňky. Sedací soupravu, jídelní stůl nebo obývací sestavu má doma každý. Na vás však je, jestli si do obýváku dáte polštářky, sedací pytel, velkou sochu andělíčka nebo třeba obraz. Doplňky vdechnou vašemu domovu duši. A platí to dvojnásobně, pokud zvolíte nějaký personalizovaný doplněk.

Zdi by neměly zůstat holé. V dětském pokoji je možná ozdobí plakát oblíbené skupiny, ale do obýváku se něco takového nehodí. Tam se bude skvěle vyjímat obraz. Nejste milovníky umění? To po vás ani nikdo nechce. Můžete si místnost ozdobit vlastní fotografií!

Vaše miminko, fotka z dovolené nebo rodný kraj

Fotoobrazy jsou tak nádherné, jak si je uděláte. Je jen na vás, co si necháte vyobrazit. Mezi časté motivy patří například rodinné fotografie z dovolené nebo snímky malých dětí. Jednoho dne sice vyrostou, ale proč nemít doma vzpomínku na to, jak byly kdysi roztomilé? Budete mít obraz, který nikdo jiný nemá. Přitom vás přijde na daleko nižší částku, než kdybyste sáhli po uměleckém dílu známého malíře.

Obraz je jen jedna možnost

Celou dobu zde mluvíme o obraze, nicméně samozřejmě je daleko více možností, jak si vylepšit domov předměty s vlastními fotografiemi. Podívejte se na fotodárky na www.empikfoto.cz a nechte se inspirovat v interiérových doplňcích. Kromě velkoplošného obrazu si lze nechat vytisknout třeba i plakát nebo malý obrázek, který položíte na poličku. Nádherně vypadají také puzzle. Užijete si zábavu při jejich skládání a pak si je necháte zarámovat a pověsíte.

Pěkným doplňkem může být také fotokalendář poskládaný ze šťastných momentů vašeho života. Jen mějte na paměti, že zatímco obraz či fotopuzzle jsou věčné, kalendář bude třeba každoročně vyměňovat. Velmi často se ale stává, že si lidé nechávají pověšený starý kalendář jenom pro ty krásné fotky. Mimochodem fotopředměty jsou nejen krásným doplňkem interiéru, ale také skvělým dárkem.