Patříte mezi milovníky knih? Uložte si je do stylového regálu!

Čtení knih patří mezi oblíbenou volnočasovou aktivitu mnoha z nás. Pokud čtete opravdu rádi a opravdu hodně, pravděpodobně jste si již nejednou položili otázku: kam se všemi knihami? V následujícím článku vám proto poradíme jak a kam si knihy můžete uložit tak, abyste je měli stále na dosah a abyste je zároveň měli efektivně uloženy a využili váš prostor v domě či v bytě co nejlépe.

Ten, kdo čte rád, nechce mít své knižní poklady skryté ve skříni nebo jiném odkládacím prostoru. Na druhou stranu však platí, že bez ohledu na to, zda patříte mezi milovníky poezie, beletrie, nebo si raději zalistovat ve encyklopedií světa, knihy se po čase zvyknou nashromáždit a pokud je jich více, dokáží nábytek nebo poličky výrazně zatížit.

Tento problém jednoduše a prakticky vyřešit pomocí regálů. Říkáte si, že regály se do bytu nehodí? Přesvědčíme vás o opaku.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že regály jsou vhodné spíše do logistického nebo distribučního centra, v poslední době nacházejí stále větší uplatnění i v interiérovém designu a můžeme je dokonce zařadit i mezi současné trendy v bydlení. V regálech se trendy posunuly od klasických policových regálů zhotovených z kovu k elegantním, kvalitně vyhotoveným regálem s dlouhou životností a vysokou odolností. Díky tomu získáte nejen stabilní „držák“ na vaše knihy ale i nový, modernější a stylovější vzhled vašeho obývacího pokoje, či ložnice.

V současnosti je možné navrhnout si regál přesně podle vašich představ, v rozměrech jakých potřebujete a v barvě, která bude ladit s interiérem vašeho domova. Díky jejich vysoké nosnosti a stabilitě si budete moci na regál kromě knih vyložit i vaše dovolenkové suvenýry, fotorámečky, fotoalba, či jiné milé drobnosti, které dělají váš dům domovem.

Mezi profesionálních výrobců regálů patří i firma Regalsistem.sk. O kvalitě jejich regálových řešení svědčí jejich více než dvacetileté působení na slovenském trhu a množství úspěšně zrealizovaných objednávek, od individuálních zakázek regálů na míru až po vybavení velkých distribučních, logistických a obchodních center regálovými sestavami a systémy.

Regál si můžete objednat prostřednictvím online návrháře nebo Regalsistem kontaktovat a přiblížit jim vaše představy.