Perfektní materiál pro zahradní nábytek? Umělý ratan!

Špičkový materiál je nejen zárukou kvality nábytku, ale rovněž toho, že ušetříte. Ať už je totiž pořizovací cena jakákoli, vydrží Vám skutečně dlouho a nebudete jej muset brzy měnit za nový. Sháníte přesně takový nábytek na zahradu?

TS1

Proč zvolit nábytek z umělého ratanu?

Syntetické „náhražky“ přírodních materiálů nemají často úplně nejlepší pověst, mnohdy ovšem zcela zbytečně. Právě prvotřídní nábytek z umělého ratanu je toho jasným příkladem. Zatímco v domácnosti není nábytek vystaven mnoha nepříznivým vlivům, venku tomu je zcela jinak. Zde tedy máte pět důvodů, proč o umělém ratanu uvažovat:

  • Nábytek z umělého ratanu je pevný a stabilní. Odolá tedy větru, dešti i dalším rozmarům počasí.
  • Ratanový nábytek je zároveň pružný, a tedy velmi pohodlný.
  • Ideální teplota pro umělý ratan je mezi 0 a 40 °C, ale zvládne i daleko nižší a vyšší teploty. V chladných měsících, kdy zřejmě zahradní nábytek nebudete používat, jej ale radši „zazimujte“.
  • Pozitivem je i nenáročná údržba. V podstatě jej stačí pouze jednou za čas omýt teplou mýdlovou vodou.
  • Jídelní a sedací soupravy z umělého ratanu jsou esteticky velmi zajímavé. Stanou se tedy výraznou dominantou Vaší zahrady, ale lze je využít i v interiéru.

Rada na závěr: pokud jsme Vás přesvědčili o tom, že je umělý ratan skutečně špičkovým materiálem pro zahradní nábytek, navštivte internetový obchod Teak-shop.cz. Zde si můžete pořídit oblíbené sedací a jídelní soupravy z ratanu od německé společnosti Nünning, a to za příznivé ceny!