Po čem muži touží? Věnujte jim k Vánocům nové hobby

Řekla bych, že u mužů platí příslovečné „Kdo si hraje, nezlobí“ stejně, jako u dětí. Má váš partner či manžel koníčka?

Zkuste letos o Vánocích zapomenout na svetry, teplákové soupravy i další fashion dárky. Obdarujte svého muže něčím, co v něm probudí zájem o nové hobby. O koníčka, ze kterého nakonec může profitovat celá rodina. O investice. Žádné rizikové! Vlastně o ty nejbezpečnější – o investice do zlata a stříbra. Cena obou těchto drahých kovů dlouhodobě roste. Finanční odborníci se shodují na tom, že investovat do nákupu zlata a stříbra je sázkou na jistotu. A jak na to? Překvapí vás, jak je to snadné.

Investovat do stříbra a zlata lze pomocí investičních mincí nebo zlatých slitku, kterým se s oblibou říká i zlaté cihly (nebo stříbrné). Vášeň u partnera vzbuďte dárkem, který jej nasměřuje. Věnujte mu jeho první investiční minci nebo slitek.

Krásný vánoční dárek je medaile mincovního typu se jménem

Pražská mincovna vyrazila zlaté a stříbrné medaile mincovního typu se všemi běžnými českými mužskými (ale i ženskými) jmény. Jde o investiční mince z ryzího zlata nebo stříbra. Lze je kdykoliv zpeněžit za aktuální cenu těchto kovů. Mince se mohou stát pro vašeho partnera či manžela základem numismatické sbírky, která bude postupně zhodnocovat vaše rodinné příjmy. Do zlata a stříbra se však oplatí investovat dlouhodobě. Odborníci za minimum pokládají pět let. Medaile, na které je partnerovo jméno, je navíc oceněním muže samotného. Určitě jej jako dárek potěší, i když se nakonec k investování neodhodlá.

Hodnotné dárky jsou v kurzu

Stále více se cení k Vánocům raději méně dárků, ale hodnotných.Takovými dárky pro muže jsou i další medaile, které jsou opět investičními. Muže potěší ty se sportovními motivy, s ryzím přáním štěstí nebo zdraví, ale i se symboly štěstí. I tyto se hodí jako základ vašeho nového rodinného investování.

Věnovat můžete ale i zlatou cihlu

Nebude vás stát jmění, ale možná zvládne „nakopnout“ manžela k lepší péči o zhodnocování vašich rodinných výdělků lépe než medaile. Vlastnit zlatou cihlu, to je prostě kult. Co na tom, že tato první má jen 1 gram. Zlaté slitky, včetně tohoto gramového, pořídíte v pražské numismatické prodejně v Obecním domě. Zaslat si jej máte možnost domů i prostřednictvím e-shopu prodejny Zlate-mince.cz. Zásilka je zajištěna jak proti poškození, tak pojištěna proti ztrátě.