Podomítkový box s vestavěnou vodováhou

Podomítkový box s vestavěnou vodováhou

Chystáte se nakoupit podomítkový box, který je v dnešní době velmi populární a moderní v koupelnách, ale nevíte jak vše sjednotit, aby baterie byly designově stejné? U Novaservisu tápat rozhodně nebudete, protože k určeným sériím vodovodních baterii jsou vyráběny ve stejném designu i podomítkové boxy. Navíc mají tyto boxy mnoho výhod, které určitě oceníte.

Pro jaké série je box určen

Box je navržen pro 9 sérii. Konkrétně to jsou Titania Iris new, Titania Nice, Titania Smart, Titania Fresh, Nobless Edge, Nobless Sharp, Nobless Tina, Nobless Vision X a Nobless Heda.

U boxu je stejná páka jako u stojánkové baterie ze stejné série. K boxům můžete přikoupit vanové baterie, bidetové baterie, nebo třeba podomítkové baterie k umyvadlům na desku.

Varianty použití

Před samotným výběrem je potřeba si ještě ujasnit, kolik cest vývodu budete chtít používat. Takže například pokud budete chtít používat ruční a hlavovou sprchu, bude vám stačit dvojcestný podomítkový box.

Jestliže ale plánujete používat hlavovou a ruční sprchu a ještě navíc výtokové rameno, budete potřebovat třícestný box.

Vlastnosti

Tyto podomítkové boxy obsahují keramický přepínač, jsou za zajímavé ceny a nezabírají místo ve sprchovém koutě. Samotná montáž je velmi jednoduchá a rychlá. Navíc je prodloužená záruka 5 let  na kartuši.

Výrobek se dá instalovat do sádrokartonu i do klasické zděné příčky. Hloubka uložení je 75-90 mm. Navíc pomocí zabudované vodováhy budete při instalaci vědět, zda máte box v naprosté rovině.

Péče o podomítkový box

Pokud řešíte otázku jak o chromový povrch podomítkového boxu správně pečovat, máme pro vás odpověď a zároveň řešení. Firma Novaservis prodává přípravek Dekalko v rozprašovači, pomocí kterého šetrně a účinně odstraníte vodní kámen, rez a nečistoty. Navíc při čištění nepoškodíte chromový povrch baterii. Jsou vhodné pro vany i sprchy.

Pokud se rozhodnete pro nákup podomítkového boxu, určitě nebudete litovat a budete maximálně nadšeni z jeho promyšleného designu a skvělé funkčnosti.