Policové regály: Univerzální řešení do skladu i prodejny

Snadná montáž, široké možnosti využití, bezšroubový systém instalace, vysoká odolnost i maximální variabilita v uplatnění – to jsou hlavní výhody policových skladových regálů, které našly uplatnění ve velkých skladových komplexech i menších prodejnách. 

Policové regály: Univerzální řešení do skladu i prodejny

Policový systém – favorit mezi skladovými regály

Nezáleží, zda vybavujete rozhlehlý sklad nebo jen hledáte ideální skladové řešení pro malou prodejnu. Kovové regály našly uplatnění u malých prodejců i velkých skladových prostor. A není se čemu divit, jejich přednosti mluví samy za sebe. Jsou totiž vhodné ke skladování libovolného sortimentu zboží a zásob – od drobného zboží umístěného v přepravkách, přes pneumatiky či dřevěné desky, až po palety, dokumenty, knihy, šanony nebo jako systém pro komplexní archiv.

Regály je navíc možné řadit vedle sebe do jakkoliv dlouhých sestav, totéž platí i pro “stohování” jednotlivých segmentů nad sebe, a to až do výšky 10 metrů! Každý segment je navíc opatřen libovolným počtem polic, které jsou přestavitelné po pouhých 33 mm. To z policových regálů činí variabilní systém přizpůsobitelný každému.

Stabilita, vysoké zatížení a bezšroubová konstrukce

Neméně chvályhodnou předností je stabilita – kovové regály patří mezi ty nejspolehlivější policové regály z důvodu možného vysokého zatížení. Vězte, že na jednu polici lze naložit až 350 kg, celý regálový sloupec potom unese 1 700 kg. Předpokládáte, že tento skladový regál musí být protkán stovkami šroubů? Chyba lávky – například policové regály ASPR jsou zkonstruovány bez použití jediného šroubu!

Tip: Vybavujete prodejnu? Začněte u nejdůležitějšího funkčního i designového prvku – prodejního pultu!

Jednoduchost a přitom vysokou stabilitu regálů doplňuje jejich snadná montáž a široké možnosti využití. Regály se často dodávají již předmontované a konečná instalace na místě zabere jen několik minut – pouhým zasunutím nosníků a polic, to je vše.

Variabilní řešení pro každého

Výrobci a dodavatelé se snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc – lze tak volit z různých velikostí a rozměrů jednotlivých řešení. Vybírat můžete z délek jednotlivých polic (900, 1050, 1200 a 1500 mm), hloubky polic (320, 400, 500, 600 a 800 mm) či výšky celých regálů (2000, 2500 a 3000 mm). Stabilní konstrukce je navíc vyrobena z pozinkovaného materiálu, který vyniká vysokou odolností a snadnou údržbou. Nejen to činí z policových regálů ideální řešení do každého skladu či prodejny.