Pořádný nábytek vydrží věky

Zařizujete si nové bydlení nebo rekonstruuje stávající byt? Zamyslete se nad tím, jaký si pořídíte nový nábytek. Levnými výrobky nic neušetříte. V poslední době mezi lidmi nejvíce frčí masiv.

Masivní nábytek z Česka

Jestliže přemýšlíte, co si koupit do bytu, aby vám to vydrželo a pěkně to vypadalo, sáhněte po bukovém či smrkové dřevu. A ještě lépe, pokud půjde o takové dřevo, které rostlo v českých lesích. V takovém případě podpoříte tuzemské výrobce a budete mít jistotu kvalitního výrobku. Dřevo přichází do módy a ve většině domácností se objevují dřevěné dekory na podlaze, kuchyňských linkách anebo dveřích. Barevná fólie ale není všechno, lepší je mít nábytek z masivu. Je to klasika, která se osvědčila už u našich předků, takže je léty prověřená. Navíc vydrží dlouhá léta. Nemusíte si nic sestavovat sami z pochybného materiálu a máte jistotu, že zadní část skříně se vám postupně nevyboulí do prostoru.

Postel, kterou si zamilujete

Když vybavujete svůj byt anebo dům nábytkem, myslete na to, že by všechno zařízení mělo k sobě ladit. Jestliže sázíte na jistotu a chcete pořádnou postel z masivu, vybírejte takovou nejen pro sebe a své partnery, ale také pro své ratolesti nebo návštěvy. I pro děti se vyrábí masivní patrové postele. Stejně tak si lze koupit postel s úložným prostorem. K tomu můžete přihodit komody nebo skříně z masivu ve stejném provedení. Z masivu si můžete zařídit klidně celou ložnici. A nejen tu. Kvalitní skříně se hodí i do předsíně. Získáte tím produkty, které jsou precizně vyrobené, se zaoblenými hranami, mají přesně vysoustruhované detaily a jemný povrch.

Jestliže se nemůžete rozhodnout, jaký výrobek je pro vás ten pravý, lze se obrátit na odborníky, kteří vám pomůžou. Najdete je například na eshopu Extra-nabytek.cz, kde mají skladem 95 procent položek z masivu.


„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde