Pořiďte si domů odvlhčovač!

Odvlhčovač je dobrým pomocníkem do každé domácnosti. Nemusíte jej použítat jen v domě či bytě, posloužit může v kancelářích, ve školách, jednotlivých třídách, školkách či v hernách. Děti i dospělí si zaslouží dýchat čerstvý vzduch.

Odvlhčovače pomohou odstranit z domů či bytů nepříjemnou vlhkost, která postupně může způsobovat problémy v domácnostech, jako například plíseň, problémy s dýcháním, různá onemocnění a podobně. Pořiďte si odvlhčovač vzduchu a dejte přebytečné vlhkosti navždy sbohem!

Odvlhčovač vzduchu Aquaria Thermo

Odvlhčovač Aquaria Thermo disponuje topením a čištěním vzduchu. Topení je o výkonu 1000 W a pomáhá například při sušení prádla v chladných místnostech. Přístroj odvlhčí 22 litrů za 24 hodin. Běžně počítáme s výkonem okolo 12 l za den. K odvlhčovači patří fotokatalycký filtr, který ničí bakterie, uhlíkový filtr, který je na nepříjemné zápachy a HEPA filtr, který likviduje většinu alergenů.

aquariaOdvlhčovač vzduchu Splendid Aquaria

Odvlhčovač vzduchu Splendid Aquaria je tichý a úsporný. Jeho maximální příkon je 295 W. Činí to z něj jeden nejúspornějších přístrojů ve své třídě. Kromě odvlhčování také disponuje čištěním vzduchu. Kondenzát jímá nádoba o objemu 3,5 litrů. Je možné využít také samospád a přiloženou hadičku.

Odvlhčovač vzduchu Splendid Secco 14

Jde o tichý a kompaktní domácí odvlhčovač vzduchu, který má maximální výkon 14 litrů za den. Hodí se především do malých místností, například do koupelen. Jednou za měsíc je nutné vyčistit protipachový filtr přístroje.

seccotech bassa-600x600

Odvlhčovač vzduchu Splenid Aquaria 10

Tichý a kompaktní odvlhčovač vzduchu Splenid Aquaria 10 má maximální výkon 10 litrů na den. Využití najde zejména v malých místnostech, jako jsou koupelny a podobné pokoje. Protuprachový filtr přístroje je nutné jednom měsíčně vyčistit. Tento odvlhčovač vzduchu vyhrál mezinárodní soutěž Good Design za rok 2012.

IMG_20150409_165347-600x600