Praha 3 je synonymem poklidného rodinného života a bohaté kultury

Praha 3 je synonymem poklidného rodinného života a bohaté kultury

Zajímavé místo pro život, jen co je pravda. Světová historie si tu dávala dostaveníčka, najdete tu opravdu velké zelené parky pro chvíle oddechu a kulturní vyžití hravě přebije jakékoliv krajské město. Praha 3 má pro každého něco, kultovní kino Aero jistě nemusíme dlouze představovat, stejně jako slavný vrch Vítkov. Nemusíte na nic čekat, protože v tomto krásném městě můžete bydlet už dnes. Stačí si vlastně jen vybrat byt, někomu zachutná garsonka, jiný plánuje rodinu a chce čtyři pokoje.

Na Vackově představuje ideální bydlení pro mladé

Lokalita, která nabízí rychlý přesun do centra nebo dalších klíčových oblastí Prahy, a přesto je doslova ukryta v zeleni. Nové byty v Praze 3 v pěti velkých objektech na ulici Malešická už čekají na své majitele.

Snoubí v sobě moderní komfort bydlení a také eleganci, kterou ocení nejen vaše návštěvy. Žít v útulném prostředí je totiž balzámem na psychiku, což je v každodenním životě jistě více než užitečné. V příštích letech vyrostou v okolí kanceláře a obchodní centra, nebudete to mít daleko na nákup a dost možná ani do zaměstnání.

Praha 3 je synonymem poklidného rodinného života a bohaté kultury

Žižkov je jedním z historických center Prahy

Bydlení na Vackově vám umožní obklopit se tisíciletou historií města. V dosahu je také elektro, několik supermarketů, autoservisy a čerpací stanice. Nechybí fitcentrum ani několik útulných restaurací. Nedaleko budete mít také knihovnu, venkovní koupaliště nebo golfové hřiště, takže o rozmanité možnosti zábavy je dokonale postaráno. Určitě také nezapomeňte na některé pamětihodnosti spojené (nejen) s historií, nabízíme vám pár zajímavých tipů.

Žižkov a jeho okolí si jednoduše zamilujete, ať už pocházíte z venkova či malého okresního města. Už jen proto, že se zde dávají dohromady výhody prosluněného a zeleného venkova s možnostmi, jaké dávají jen velká města.