Praktické i estetické bydlení

V dřívějších dobách bydlení znamenalo pouhý úkryt před vnějším světem. Dnes si ve svých domovech nejen vytváříme vlastní zázemí, pocit bezpečí a pohodlí, ale zároveň řešíme interiér i po stránce estetické. Zde trávíme své volné chvíle, proto je pro nás podstatné, abychom se zde cítili příjemně a pohodlně. Zařizujeme-li vlastní byt, či dům, hledíme stejnou měrou na funkčnost nábytku i na design. Nechceme v otázkách bydlení dělat kompromisy. Požadujeme zařízení v oblíbeném stylu, variabilní nábytek, jenž se dobře kombinuje, i úpravu, která se dobře udržuje.bez názvu

Co vzít v úvahu při plánování interiéru

Plánujeme-li nový interiér, můžeme požádat o odbornou radu bytového architekta, který má zkušenosti se zařizováním bytů, má přehled o nábytku dostupném na trhu, ovládá současné moderní trendy a zároveň má představivost. Dokáže pomocí různých důvtipných řešení vymyslet rozmanité kombinace a současně vše sladit tak, že výsledek je efektivní a dokonalý. Pokud si chceme vše naplánovat sami, je dobré navštivit některé obchody s nábytkem, abychom získali určitou představu o nabízeném zboží. Rovněž se můžeme inspirovat mnoha již zařízenými pokoji, které jsou k dispozici ve fotogaleriích internetových obchodů s nábytkem. Pokoje, jež jsou zde k vidění, jsou taktéž dílem odborníků, kteří se ve svém oboru vyznají.

Důležitá je inspirace

Portálem, který se může pochlubit mnoha inspirativními fotografiemi tříděnými dle jednotlivých bytových kategorií, je Biano.cz, kde vedle mnoha nápadů lze nalézt i širokou nabídku bytového zařízení a nábytku. Pokud jsme se rozhodli pro kompletní rekonstrukci celého bytu nebo plánujeme pouze modernizaci jednotlivých místností, zcela jednoduše můžeme vybírat z mnoha variant, typů, designů i provedení nábytku. Záleží jen na osobním vkusu, kterou sedací soupravu či obývací stěnu vybereme, abychom vytvořili takový obývací pokoj, ve kterém se budeme cítit dobře a pohodlně.

Příspěvek Praktické i estetické bydlení pochází z Bydleni & Styl.cz


„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain