Praktické zahradní domky jako úložiště nářadí i dětských hraček

Věčné dilema kam s nářadím, aby se zbytečně nepovalovalo, nerezivělo a nepletlo se v cestě, je řešitelné. Zahradnické náčiní, kolečka, žebříky, nůžky na větve, sekačka na trávu i kultivátor se pohodlně vejdou do praktického domku. Zahradní domky, které mají styl, jsou nabízeny firmou Domky Herold v různých typologiích. Záleží na každém, jakou velikost, typ střechy, oken, dvířek, zamykání a materiálu si vybere. Prodávají se jak dřevěné, tak plechové domky.

Dětské domečky najdou uplatnění v hernách i školkách

Zahradní domky na nářadí jsou jednoduše smontovatelné, dají se tedy lehce přepravit a nainstalovat na místo, jaké jim bude nejlépe slušet. Odpadá stavba základů, konstrukce a zaměřování otvorů na okna, zárubně a dveře. Vše potřebné mají jednotlivé domky na svých místech. V typickém zahradním domku je dost místa na veškeré nářadí, které už bude mít své místo a bude jednoduše k nalezení. Výhoda domků s okny a dvířky spočívá v jejich maximální využitelnosti, a to nejen jako úkryt pro potřebné sezonní náčiní, ale i jako příležitostné nebo trvalé útočiště pro děti. Budují se rovněž dětské domečky, jež si najdou své místo nejen na dětské zahradě, ale i v hernách, mateřských školkách či školách.

Luxusní dřevěné domky splňují funkci sezonní chaty

Propracovanou variantou malých domků na zahradnické a dílenské náčiní jsou luxusní domky, které stoprocentně splňují funkci chaty. Velikosti desítek typů luxusních domků, jež distribuuje společnost Domky Herold, se dají směle srovnat s rozměry menšího bytu. Pobyt v takové chatce je komfortní v období od jara do podzimu. Vkusný severský styl je patrný téměř na všech produktech. Na výrobu jsou využívány kvalitní dřeviny jako například severský smrk, díky okenicím jsou luxusní domky ideálně prosvětlené, některé se prodávají i se zastřešenou předzahrádkou. Překvapivě nízké ceny umožňují pořízení malé chaty téměř každému. Už si stačí vybrat jen pozemek, a ještě letos bydlíte.