Přemýšlíte nad modernizací kuchyně? Víme, jakou barvu má mít kuchyňská linka

Přemýšlíte nad modernizací kuchyně? Víme, jakou barvu má mít kuchyňská linka

Pokud vaše kuchyně oslavila třetí nebo už i čtvrté kulatiny, je třeba ji zmodernizovat. Kuchyně jsou sice záležitost dlouhodobá, je však pravdou, že jednoho dne začnou toužit po změně. I na kuchyních se poznají roky šťastného nebo nešťastného života, i kuchyně si na první pohled leccos pamatuje. Pokud na vaší stávající kuchyni jde znát, že toho už má opravdu hodně za sebou, co ji raději vyměnit za jinou, modernější, která tu s vámi bude dalších několik desítek let?

Na výběr máte z mnoha možností, o tom se ostatně přesvědčíte ve chvíli, kdy nahlédnete do časopisů o bydlení nebo do propagačních magazínů, jež dostanete od truhláře. Jenže z takového množství nabízených kuchyní si člověk jen tak snadno nevybere. Vybrali jsme tedy za vás z mnoha barev, které jsou nyní v kuchyních in a které dělají z kuchyní nadčasovou záležitost.

Investujte do kuchyní tmavých s dřevěnými detaily

Pokud je váš interiér dostatečně prosvětlený, doporučujeme investovat do tmavých kuchyní, které světlo trochu ztlumí, ale samozřejmě neudělají z kuchyně tmavou místnost. Nebojte se vůbec černých kuchyní, které jsou nyní velice stylové zejména v kombinaci s dřevěnými detaily. Dřevěnými doplňky máme na mysli třeba nábytkové úchytky.

Při investování do černé kuchyně doporučujeme investovat do nerezového dřezu a také do nerezových dřezových baterií, které se k černé skvěle hodí.

Když je vás interiér tmavší

Pokud vám však do interiérů neproudí dostatek světla, doporučujeme investovat spíše do světlejších kuchyní, které nemají tolik výrazných prvků. To nejvýraznější by třeba v bílé kuchyni měl být kuchyňský dřez, případně spotřebiče a dřezové baterie, které v tomto případě nebudou nerezové, ale budou měděné.

Věděli jste, že měď se v interiérech nyní abnormálně nosí? Pravděpodobně brzy nahradí nerezové spotřebiče.