Prodejní ceny hliníkových lešení Custers rapidně klesly

Hliníková lešení Custers od firmy Lehmann Technik ČR s.r.o. jsou nyní k prodeji za nejnižší možné ceny. To je výborná zpráva pro všechny stavební a montážní společnosti, které se s oteplením připravují na úpravy fasád, opravy střech, půdní vestavby nebo výměny oken. Žádná stavba ani rekonstrukce budovy se neobejde bez kvalitního a bezpečného lešení prověřené značky. Na webu lehman.cz jsou průběžně aktualizovány další slevové akce na všechny typy pojízdných věží, plošin, závěsných lávek a lešenářských materiálů.

Prověření výrobci lešení jsou jistotou bezpečné práce

Jednoduchá konstrukce, stoprocentní jistota v použitých materiálech, nízká hmotnost a snadná manipulace, to jsou důležité znaky, které zaručují bezpečný pohyb a práci na lešení, závěsných a šplhacích lávkách nebo hydraulických plošinách. Spolupráce firmy Lehman Technik ČR s německou kooperací stejného jména a nizozemskými dodavateli Custers Hydraulica B. V. je zárukou spolehlivého provozu bez zbytečných úrazů. Zkušenosti s technologickým vývojem zmíněných společností zajišťují bezproblémový a vysoce efektivní průběh prací vykonávaných s použitím zmíněných produktů.

Prodej a pronájem lešení, plošin, lávek a schodišťových robotů

Hliníková lešení Praha lze u firmy Lehman Technik ČR zakoupit, ale jsou k dispozici i formou pronájmu pro případy akutní potřeby nebo krátkodobých realizací, kdy se společnostem nevyplácí si dané produkty kupovat. Prodávají a půjčují se rovněž hydraulické plošiny, závěsné a šplhací lávky. Lehman Technik ČR je jediným tuzemským distributorem a prodejcem schodišťových robotů, kteří jsou nápomocni při transportu těžkých břemen do schodů.

Kolik stojí lešení, montáž a doprava?

Pro zájemce o hliníková lešení, jejich dopravu a montáž jsou zaměstnanci k dispozici během pracovního týdne do 17 hodin, noční hodiny a víkendové služby jsou za příplatek. Vzhledem k tomu, že firma sídlí v Praze, jsou ceny za dopravu za hranice metropole mírně zvýšeny. Ceny poskytovaného servisu jsou podrobně vypsány na firemním webu lehman.cz stejně jako detailní popis jednotlivých typů lešení, která jsou prodávána a pronajímána.