Rodinné vířivky pro váš odpočinek

Naše firma se zabývá prodejem rodinných vířivek v Praze a Ostravě. Hlavním cílem pro nás je nabídka kvalitních produktů a naprostá spokojenost zákazníka. V našem sortimentu najdete výrobky od předních světových výrobců a odborníků na výrobu nejmodernějších swim spa. Patří mezi ně nejrůznější venkovní vířivky, vířivé vany a spousta dalších komponentů. Svým klientům se snažíme poskytnout maximální technické zázemí, profesionální péči na té nejvyšší úrovni a servisní podporu od celého kolektivu. Pokud jste se rozhodli ke koupi vířivky, vězte, že u nás najdete právě to, co hledáte za velice příznivou cenu.

Rodinné vířivky pro váš odpočinek

Naučte se relaxovat

Měli jste již delší dobu sen o koupi nějaké vířivky, anebo luxusní vířivé vany, ale zdál se vám doposud tento sen nedosažitelný? Podívejte se na naši neodolatelnou nabídku těch nejkvalitnějších produktů a zjistíte, že to není zase tak nereálné. Vířivé vany a luxusní vířivky z této nabídky jsou nejen vysoce kvalitní, ale také cenově dostupné. Máte možnost vybrat si z oblíbených barevných kombinací, které rovněž nabízíme ke zhlédnutí a z nejrůznějších tvarů a velikostí jednotlivých modelů. Naprostou novinkou je americká vířivá vana, tolik oblíbená nejen pro svůj nadčasový design.

Rodinné vířivky pro váš odpočinek

Prodloužená záruka pouze u nás

Každý model vířivky, a to bez ohledu jeho hodnotu a cenu, má prodlouženou záruku. Ty nejoblíbenější kousky si můžete osobně prohlédnout v našich showroomech v Praze a v Ostravě. Poslední dobou se hodně zaměřujeme na venkovní vířivky, vhodné jak pro ty nejmenší dítka od tří let, tak pro dospělé a seniory, anebo osoby s nějakým pohybovým omezením. Věříme, že si u nás vybere opravdu každý. Byla nově otevřena sekce takzvaných ekonomických modelů, u kterých se orientujeme převážně na jednoduchost, funkčnost a cenovou dostupnost jednotlivých van, vířivek, amerických vířivek a ostatních produktů. Těšíme se na váš nákup u nás!