Roubené a srubové domy

Pokud znáte někoho, kdo bydlí ve dřevostavbě, pak nám dáte za pravdu, že jde o zdravé a šťastné bydlení. A právě takové roubené a srubové domy realizujeme ve Woodlife. Pokaždé se snažíme vyhovět veškerým přáním a individuálním požadavkům zákazníka a zrealizovat pro něho spokojený domov. Třeba na 100 let.

Roubené a srubové domy

Srubové domy Woodlife mají hned několik velkých výhod. Není žádné tajemství, že mají v první řadě velmi dobré termo-izolační schopnosti. Ty oceníte zejména v topné sezoně, nebo na jaře, až vám přijde účet za energie. Roubené a srubové domy Woodlife ale nabízí i další výhody. Například se pyšní unikátním klimatem, které efektivně brání alergiím a dává stavbě unikátní vzdušné prostředí.

Bonusy samozřejmě nese i kvalitní materiál, ze kterého dřevostavby stavíme. Při stavbě využíváme jen to nejkvalitnější smrkové dřevo. A jeho výhody? Tento typ dřeviny v sobě dokáže zadržet vodu a dokonce ji postupně uvolňuje do okolí. Tím se opět zvlhčí vnitřní klima domu. Všechny naše dřevostavby navíc vyrábíme z certifikovaných dřevin, takže vám nabízíme až 36 měsíců záruku.

Srubové domy Woodlife

Nejen díky tomu všemu se dřevostavby Woodlife těší čím dál větší oblibě. Jestliže jste se rozhodli pro srubové domy Woodlife, jsme připraveni vyslechnout všechny vaše představy a přání. Navrhneme vám podrobný projekt, přeložíme přesný plán stavby a postavíme srubovou chatu na klíč. A co víc? Využíváme moderní systém stavby, se kterým naše roubené a srubové domy vydrž i přes 100 let.

 


„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde