SCASERV nabízí lešení, bednění i mobilní oplocení pro stavebnictví i další odvětví

Firmy snižují náklady, a tak je na místě si některé produkty pro stavbu, rekonstrukci či údržbu spíše pronajmout než rovnou nakupovat. Firma SCASERV pro své firemní zákazníky nabízí obojí.

Mobilní lešení nejen pro stavebnictví

Pro celou řadu stavebních, ale i jiných činností, potřebují firmy lešení. Není nutné hned stavět velké fasádní rámové lešení. Mnohdy postačí, či je dokonce praktičtějším pojízdné lešení. Takovým jsou lehké hliníkové mobilní věže BoSS. Hodí se pro stavebnictví, ale i pro průmyslové provozy či pro rekonstrukce, údržbu, opravy a čištění na různých veřejných prostranstvích, v atriích i v průmyslových objektech. Věže lze montovat až do výšky 18 metrů, a to bez nutnosti kotvení. Jde o nejtužší věž, která je aktuálně na trhu k dispozici. Výstup na věž je možný díky integrovaným žebříkům v řešení Klasik, nebo výstupními rámy ve variantě pojízdného lešení Clima. Šířka věží je 0,85 nebo ,45 metru. Šířky jsou 1,8; 2,5 a 3,2 metru.

Stěnové bednění jako profesionální šalung

Pro potřeby monolitického odlití stavebních prvků různých malých a středně velkých projektů se hodí profesionální stěnové bednění LOGIK 50. Používá se pro jímky, šachty, opěrné zdi, sloupy i pilíře. Jednotlivé dílce jsou lehké. Nejtěžší váží 82,43 kg. Díky tomu je možné dílce smontovat bez použití jeřábu či jiné techniky. Panely lze snadno spojovat pomocí klínového prvku, který spoj uzamkne. Takto spojené velké celky je pak možné přemísťovat za pomoci jeřábu. Systém lze použít jako jednostranné i oboustranné bednění. Výsledkem je dokonale rovný povrch betonu s tím, že samotné bednění je koncipováno až na tlak betonu 50 kN/m2.

Mobilní oplocení pro stavbu i různé akce

Nejen jako dočasné oplocení staveb lze využít mobilní oplocení ze svařovaných sítí. Hojně je využíváno i pořadateli různých kulturních či sportovních akcí. Mobilní oplocení SCASERV lze snadno montovat i demontovat. Pevnost je zajištěna betonovými patkami. Životnost kvalitní pozinkovanou úpravou.

Potřebujete koupit nebo půjčit stavební lešení, bednění nebo mobilní oplocení? Oslovte SCASERV

SCASERV patří mezi přední poskytovatele služeb v oblast prodeje a pronájmu lešení, bednění a dalších stavebních součástí v České republice, na Slovensku a v Polsku. Firma nabízí komplexní služby včetně montáže a demontáže těchto systémů, školení, servisu i projekční činnosti. K pronajímaným a prodávaným výrobkům patří především fasádní rámové lešení SPRINT, modulové lešení Cuplok, ale i zmiňované mobilní hliníkové věže BoSS. Dále společnost nabízí stěnové bednění LOGIK 50 a nosníkové bednění stropů a průvlaků SCAFLEX. V nabídce nechybí mobilní schodiště SafeStep, schodišťové věže (Cuplok a R-modul), ochrana volného okraje SafeGuard a přechodové lávky SafeBridge. Žádaným sortimentem je i systém mobilního oplocení.