Seznamte se s moderním projektem bydlení – Rezidence Hadovitá

V Praze se po poměrně dlouhé době objevil výjimečný developerský projekt. Tento si získal pozornost neobvyklým řešením, protože hned 3 nové bytové domy vyrostou v prestižní lokalitě a budou se složitým terénem „klikatit jako had“. Prodej byl zahájen teprve v prvním domě, takže šance na zisk bytu na unikátním místě stále ještě je.

Skvělé řešení získalo obdiv

Nové 3 bytové domy nabídnou moderní byty na Praze 4 a výjimečné jsou tím, že budou stát na Michelské stráni. Jedná se o složitý svažitý terén, na první pohled to vypadá, že stavět zde dům mohl vymyslet jen blázen. Jenže pro zkušené architekty z Arx Studia byl právě neobvyklý terén výzvou. Zhostili se jí perfektně. Vymysleli unikátní řešení – nové bytové domy se budou terénem klikatit jako had, proto i celý projekt získal název Rezidence Hadovitá.

Právě díky neobvyklému řešení se projekt těší obdivu a velkému zájmu ze strany lidí, kteří hledají nové bydlení v Praze. Dokládá to fakt, že prodej bytů v Praze Michli v prvním z bytových domů byl již zahájen a v současné době jsou již téměř všechny prodány. Když budete mít zájem, musíte si hlídat web developera na www.rezidencehadovita.cz a nepropásnout zahájení prodeje dalších bytů. V nabídce budou byty o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk.

Důvody, proč si vybrat Rezidenci Hadovitá

Praha 4 je pulzující městská čtvrť, která ale současně nabízí klid a bezpečí, proto je ideálním místem k životu zejména pro rodiny s dětmi. Kousek od rezidence jsou obchody, lékaři, školy i školky a restaurace. Výhodou je blízkost přírody, například v populárním Baarově parku s multifunkčním hřištěm, které je otevřeno i přes zimu, jste za několik minut pěší chůze. Více se o lokalitě dozvíte na těchto stránkách.

Nadchne i samotné řešení bytů, jsou světlé a prostorné. Interiér bude připraven v minimalistickém stylu, aby si každý mohl svůj byt lehce přizpůsobit vlastním představám.


„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde