Sháníte bydlení a unavují vás osobní prohlídky? Zkuste virtuální realitku

Na fotografiích prodávaných bytů, domů a chalup většinou bývá objekt vyfocen za denního světla, ideálně s kvetoucí zahradou za okny a s načančanými dekoracemi v interiéru tak, aby upoutal pozornost potenciálních kupců co nejrychleji. Prodávaná nemovitost totiž bez dlouhého osídlení chátrá a ten, kdo ji prodává, musí třeba zbytečně platit za služby a podobně.

Ušetřete si čas a síly při hledání vysněné nemovitosti s pomocí video prohlídek

V zájmu prodávajících je, aby se každý byt či dům prodal co nejrychleji. Zájemci pak při osobní prohlídce prodávané nemovitosti žasnou, jak se fotografovi podařilo zachytit dům v dezolátním stavu tak, aby na fotkách vypadal jak opečovávaná vila. Několikeré návštěvy a konkrétní prohlídky budoucích majitelů se počítají na prstech obou rukou a možná i nohou, než je nalezeno to pravé ořechové – myšleno vysněná chalupa, domek, pozemek nebo byt. Zjednodušením celého hledání a procesu vybírání toho nejvhodnějšího objektu je prohlédnutí videa z každé nabízené nemovitosti, jež virtuálně dokáže přiblížit jednotlivá zákoutí, dispozice i rozmístění místností.

Vysněná lokalita, zajímavá cena – stačí si jen vybrat

Kdo se například zajímá o prodej chalupy jižní Čechy, o prodej domů České Budějovice a okolí, případně o prodej bytu Týn nad Vltavou nebo prodej bytu 2+1 České Budějovice, ví, jaká lokalita mu vyhovuje. Pak už si jen v klidu domova a v kruhu rodinném poohlíží videozáznam, jenž důkladně a bez zbytečných příkras ukazuje prodávanou nemovitost. Stačí si ve vyhledávači video prohlídek zadat, jaký typ rekreační či obytné budovy si žádáte, maximální částku, kterou hodláte vydat za vytoužený domek, a můžete se kochat. Kdo by si rád financoval koupi nemovitosti s využitím hypotéky, k dispozici mu je hypoteční kalkulačka u každého nabízeného objektu. Výše měsíčních splátek je tak zřetelná a pro kupující směrodatná.


„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich